REKLAMA

Podsumowanie tygodnia – Telewizja rządzi

REKLAMA

Od kiedy subiektywnie streszczam istotne wydarzenia, nie notowaliśmy aż tak wyraźnych różnic zainteresowania poszczególnymi tematami. Tym razem tematów, które szczególnie Was zainteresowały, było naprawdę sporo.

Motywujące podsumowanie podesłali sami fani szczypiorniaka. Nie przeczytać to grzech. Nawet, jeśli nie jest się fanem „ręcznej”. Niebawem zapewne i kibicom innej dyscypliny zmieni się optyka, ale o tym w dalszej części podsumowań. Zachęcam do przeczytania.

Szczere podsumowanie sezonu szczypiornistów

Program TV, realizowany w Płocku z płocczanami dla płocczan – to coś, co bardzo Was zainteresowało. Musimy przyznać, że jest to pierwszy z kilku tematów z telewizją w tle, który przyciągnął do wiadomości sporą rzeszę czytelników.

„Gotuj z Seniorem” – pierwszy klaps już za uczestnikami

Miałem nadzieję, że skoro koszt dla miasta tej inwestycji jest zbliżony do tego, ile wydajemy w ciągu jednego roku na tylko jeden klub sportowy, to będzie zrobiony porządnie. Np. jezdnia mogłaby być dwukrotnie szersza. Albo nie będzie oddana 7,5 miesiąca po terminie. Według kilku osób z branży budowlanej jedynym powodem, dla którego nie zrobiono drugiego pasa, jest czas trwania budowy. Wszystkie elementy są bowiem dostosowane do dwupasmówki, a koszt nie byłby już duży. Czy tak jest z pewnością? Nie wiem. Być może jednak należy teraz zadać sobie pytanie, czy budowanie drugiej nitki w przyszłości będzie tańsze czy droższe, niż gdyby zrobiono to od razu.

Wiemy skąd opóźnienie na obwodnicy. WINB: Były braki we wnioskach

Poczytałem trochę na temat pytonów. Siła węża w stosunku do mężczyzny jest obliczana tak, że jeden mężczyzna da sobie radę z jednym metrem węża. Ten może mieć 6 metrów. Samodzielnie nie ratujcie więc świata. Najlepiej, abyście nigdy nie musieli.

Gdzie jest pyton? Dyrektor ogrodu zoologicznego: Nawet 100 km od Warszawy

Dla mnie osobiście to potężne zaskoczenie.
1. Kiedy w Polsce rządzi PO i prezydent Płocka jest z PO – brak wsparcia Orlenu dla piłkarzy.
2. Kiedy w Polsce rządzi PiS, a prezydent Płocka jest z PO – wsparcie Orlenu dla piłkarzy pojawia się natychmiast.
3. Z klubu znikają praktycznie wszyscy istotni sponsorzy – szefostwo spółki dostaje medale w Ratuszu.
4. Orlen drastycznie podnosi wsparcie, a kibice sukces przypisują… szefostwu klubu.

Blisko czterokrotnie więcej pieniędzy z Orlenu dla Wisły Płock

Kilkukrotnie nas o to pytaliście – co dzieje się na ul. Przemysłowej i Kostrogaj. Przejechaliśmy się z dyktafonem i aparatem, a efektem tego jest ten artykuł.Czytelnik: Zrywają świeży asfalt. Co dzieje się na budowie Przemysłowej i Kostrogaj?

Wiemy już jak wygląda drugi odcinek obwodnicy – zobaczcie, jak wygląda postęp prac na trzecim odcinku. W sumie ciężko przyzwyczaić się do tego, że potężna trasa od Łącka, potem potężny most i 4-pasmówka to raptem „dojazd” do arcydzieła inżynierii – pierwszego etapu obwodnicy wewnętrznej miasta. Trudno dziwić się, że dla niektórych komentujących to uliczka od „Liroja” do kolejnego sklepu z budowlanką…

Jak wygląda trzeci etap obwodnicy i kiedy jego budowa się skończy? [ZDJĘCIA]

Tak wielu z nas czekało na ten dzień. Ulice Płocka opustoszały, tam gdzie do tej pory tworzyły się korki – zniknęły bezpowrotnie. Niedługo, aby pokazać korek, będziemy barwnie opowiadać dzieciom co to było. „Ale jak to, samochody nie jechały?”, a my będziemy tłumaczyć, że wystarczyło zrobić jednopasmówkę za Międzytorzem, potem defiladę po niej i świat się zmienił. Ironizuję, ale zły jestem, bo to jedyny fragment drogi, gdzie musiałem właśnie zwolnić i tłuc się 40 km/h za jakąś ciężarówką…

Drugi odcinek obwodnicy wreszcie otwarty

Znowu telewizja, tym razem TVN, wbiła mocno szpilę w nasz wizerunek. Podobno w tym roku przelaliśmy firmie od festiwalu 2.4 miliona zł, a uzasadnimy to „przekazem reklamowym”. Ile straciliśmy potencjalnych turystów po tym materiale? Czy ktokolwiek to zlicza?

Pałac cudów bohaterem horroru TVN

Historia dwóch wydarzeń. Wiecie dlaczego do godz. 21 w niedzielę nie przeczytacie nigdzie poza PetroNews o wizycie ministra cyfryzacji w Płocku? Ratusz w tym samym czasie zorganizował wizytę na planie serialu TVN, w który zainwestował 200 tys. zł. Wiadomo co bardziej zainteresuje dziennikarzy, a przede wszystkim czytelników…

Na planie „Pod powierzchnią”. TVN w Płocku

Minister cyfryzacji: Uszczelnienie podatków przyniosło dodatkowo 16 mld zł

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU