REKLAMA

Na planie „Pod powierzchnią”. TVN w Płocku

REKLAMA

W minioną sobotę naprzeciwko wejścia do płockiego więzienia odbyło się spotkanie z płockimi mediami. Filmowcy pokazali od kuchni produkcję serialu „Pod powierzchnią”, którego akcja dzieje się w Płocku.

21 lipca ekipa produkcyjna serialu TVN „Pod powierzchnią” zaprezentowała płockim mediom, jak wygląda kręcenie filmu od zaplecza. Dziennikarze zostali zaproszeni do obozu filmowego, rozstawionego na placu naprzeciwko wejścia do płockiego więzienia.

Podczas wizyty dziennikarze zobaczyli, w jakich warunkach aktorzy przebywają w trakcie zdjęć i w co wyposażony jest obóz filmowy. Na miejscu stoi np. autobus stołówka, jest też ciężarówka, w której znajduje się garderoba oraz pomieszczenie, w którym aktorzy są przygotowywani do zdjęć.

Po zwiedzaniu obozu, przyszedł czas na krótkie spotkanie z aktorami: Łukaszem Simlatem, Bartłomiejem Topą i Magdaleną Boczarską. Aktorzy są pod wrażeniem miasta, cała ekipa w superlatywach wyrażała się na temat piękna i czystości Płocka. Do tej pory nagrywano już zdjęcia nie tylko w centrum, ale też nad Wisłą.Następnie przyszedł czas na odwiedziny na planie zdjęciowym. Dziennikarze wraz z częścią ekipy zrobili sobie krótki spacer na ulicę Jerozolimską, gdzie w tym czasie zaczynały się zdjęcia. Jak wyglądało nagrywanie sceny? Zobaczcie sami!

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU