Podsumowanie tygodnia – początek grudnia w Płocku

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mija kolejny tydzień, więc czas na podsumowanie. Oto artykuły, które Was zainteresowały najbardziej. Jeśli coś pominęliście, to dobra okazja aby to nadrobić.

Kolej na Płock!

Spore zainteresowanie wzbudził artykuł o kolei. Co prawda nie chodzi nam o Pendolino, którym pomkniemy np. do Torunia, ale są zmiany i – co ciekawe – na lepsze ;)

LINK

Kolej na dziewczyny!

Podglądanie dziewczyn zawsze jest na topie. My nie mogliśmy się powstrzymać – Wy również.

LINK

Żółta kartka

Płock jest jednym z niewielu miast, w którym panuje rodzaj symbiozy między służbami dbającymi o bezpieczeństwo a kibicami. Może wynika to z faktu, że kibice po prostu kochają sport, a może dlatego, że policja rozumie jak wiele siły jest w spokoju. Dużo fanów piłki przyciągnął artykuł…

LINK

Impreza w Ratuszu

Powiało chłodem, do Płocka zawitał Ksawery, więc ratusz ugościł wszystkich amatorów zabawy. Było kolorowo i wesoło, a miasto… Jest piękne wieczorem.

LINK

Przedwczesny… sukces

Ratusz pochwalił się, że wkrótce wyremontuje nam ulicę. Nie kupiliśmy tego. Wy też nie. Czytacie to do dzisiaj i nie możecie uwierzyć…

LINK

Proza świąt

Nasz czytelnik przysłał nam swoje spostrzeżenia o świętach. Opublikowaliśmy ten list, a Wy bardzo często do niego wracacie.

LINK

Śliskie tematy

Lodowiska już na stałe wpisały się w zimowy krajobraz Płocka. Czekaliście na nie? Już są. Cenniki również.

LINK

Braz a dobrze!

Dzisiaj wielki dzień dla Braza. Oglądajcie, wspomagajcie, a my życzymy powodzenia – będziemy kibicować!

LINK

Racje ma ten, kto głośniej krzyczy

Budżet obywatelski. Ogólnopolska inicjatywa, która historycznie wywodzi się z… anarchii? Niemniej w Płocku tak popularna, że oddano o 50% więcej głosów niż faktycznie oddano… Ale nie szkodzi. Fajnie mieć na coś wpływ. Okazało się, że płocczanom najbardziej brakuje boiska.

LINK

LINK

Rada na przyszłość?

W ratuszu ostatnio poświęcono 0,3 mln zł na jeszcze inne boisko (Obok “Blaszak Areny”), ale w poszukiwaniu oszczędności rzędu 0,5 mln zł, postanowiono zamienić kredyty, które spłaca aktualna władza na obligacje, które spłaci ktoś i kiedyś. Radni odrzucili ten pomysł, ale potem…

LINK

Jeszcze na wolności

Seria włamań na Podolszycach. Bolesna sprawa. Zainteresowaliście się mocno tym tematem – mamy nadzieje, że więcej o takich rzeczach pisać nie będziemy musieli…

LINK

Więcej szczęścia niż rozumu

Film z monitoringu Komunikacji Miejskiej nas zadziwił. To, że wpadnie się pod samochód robiąc to co przechodzień – było pewne jak amen w pacierzu. A jednak niektórzy wolą uczyć się na swoich błędach.

LINK

Ciemna strona popularności

Pan Marcin, gdy dzisiaj słucha: “Gdy emocje już opadną, jak po wielkiej bitwie kurz…” czuje na pewno odniesienie do własnej sytuacji. Niewinny list zamienił się w niewinną wizytę premiera i mnóstwo wcale nie niewinnych komentarzy w mediach. Porozmawialiśmy o tym.

LINK

Powitanie Ksawerego

Zima zaskoczyła wszystkich. Zamiast kulturalnie poprószyć śnieżkiem, zafundowała nam Ksawerego i chociaż Płock okazał się “zieloną wyspą”, to i tak ten dzień dał nam… popalić. Przygotowaliśmy dla Was relację NA ŻYWO, którą śledziliście bardzo skrupulatnie.

LINK

LINK

A ci państwo to kto?

Absolutnym mistrzem tego tygodnia, bossem artykułów, królem informacji, cesarzem wiadomości była fotka pstryknięta dwóm panom i dziewczynce z programu, którego nikt nie ogląda i nikt nie zna ;)

LINK

Na kolejne podsumowanie zapraszamy już za tydzień.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji