Korona do Piotrkowa. Miss Polski wybrana [ZDJĘCIA]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ada Sztajerowska z Piotrkowa Trybunalskiego została nową Miss Polski. Wybór najpiękniejszej Polki oglądali widzowie zarówno w Orlen Arenie, jak i przed ekranami telewizorów.

Wielka Gala rozpoczęła się pokazem dziewcząt w świątecznej bieliźnie oraz futrzanych dodatkach, przy dźwiękach muzyki “Jingle bells”. Potem publiczność i dziewczęta rozgrzewał Rafał Brzozowski, który wystąpił ze swoim utworem “Tak blisko”. Wokalista przyznał, że woli blondynki, ale przede wszystkim uważa, że Polki są najpiękniejsze na świecie.

Galę prowadziła Paulina Sykut-Jeżyna oraz Krzysztof Ibisz, a w przerwie pomiędzy pokazami mogliśmy usłyszeć zespół Pectus, czyli uzdolnioną formację braci Szczepanik. Uzdolnioną i przystojną, trzeba dodać. 24 kandydatki do tytułu Miss wystąpiły jeszcze w strojach kąpielowych w pięknym, chabrowym kolorze oraz wyrazistych strojach projektu Ewy Minge, biało-czarnych, różowo-pomarańczowych oraz żółto-czarnych. Ewa Minge zasiadała zresztą w jury, razem z m.in. Miss Polski 2012 Katarzyną Krzeszowską czy Miss Gwinei 2013.

Wspólnie z pozostałymi członkami komisji, wybrano dziesięć najpiękniejszych finalistek:
– Kinga Rojek, l.20 z Sosnowca
– Natalia Tomczyk, l. 22 z Lubonia
– Natalia Kaźmierczak, l. 19 z Bytowa
– Anna Pabiś, l. 24 z Głuchołazów
– Ada Sztajerowska, l. 21 z Piotrkowa Trybunalskiego
– Viktoria Lagonda, l. 21 z Białegostoku
– Karolina Ladzińska, l. 19 z Grajewa
– Katarzyna Sikorska, l. 22 ze Złotoryi
– Anna Pyrek, l. 20 z Łodzi
– Paulina Maślanka, l. 19 z Brzeszczy.

Zanim finałowa dziesiątka pokazała się w przepięknych strojach ślubnych, wystąpił zespół Women of Ireland ze swoją interpretacją piosenki Beatles’ów “Let it be” oraz B. My, znany z występów w programie “Must be the music”.

W ostatnim, przed ogłoszeniem wyników, pokazie dziewczęta zaprezentowały piękne suknie, które z powodzeniem mogłyby nosić na balu sylwestrowym. Na scenie królowały czernie, biele, błękity i róże, błyszczące w świetle reflektorów równie mocno jak korona Miss Polski.

Po obradach jury wybrało zwyciężczynie tegorocznej edycji wyborów. Miss Polski telewidzów Polsatu oraz IV Wicemiss Polski została Anna Pyrek z Łodzi. Internauci wybrali na swoją Miss Paulinę Maślankę z Brzeszczy, która otrzymała również tytuł I Wicemiss Polski. III Wicemiss Polski została Karolina Ladzińska, a II Wicemiss – Anna Pabiś.

Miss Polski 2013 została Ada Sztajerowska z Piotrkowa Trybunalskiego, która będzie reprezentowała Polskę na wyborach Miss World w Londynie.

– Z pewnością wrócimy tutaj za rok – zakończyła Galę Paulina Sykut-Jeżyna. Czy na pewno? Właśnie skończyła się pięcioletnia umowa na organizację wyborów Miss Polski w Płocku, a obecny prezydent raczej nie jest chętny do jej przedłużenia. Nic nie jest jednak przesądzone – przyszłoroczne wybory samorządowe mogą wiele zmienić.

W trakcie tegorocznej transmisji Gali z Orlen Areny nazwę naszego miasta wymieniono dokładnie dziesięć razy.

Podziel się:

1 komentarz

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji