REKLAMA

Pościg za nietrzeźwym kierowcą ulicami Płocka

REKLAMA

W niedzielę wieczorem ulicami Płocka uciekał przed strażą miejską nietrzeźwy 30-latek. Do zdarzenia doszło na Al. Kobylińskiego.

29 stycznia około godziny 20 strażnicy miejscy zauważyli łamiącego przepisy kierowcę, wyjeżdżającego z parkingu supermarketu Lidl przy Al. Kobylińskiego. Kierowca stworzył zagrożenie dla innych uczestników ruchu, więc funkcjonariusze zdecydowali się na jego zatrzymanie.

W momencie, w którym strażnicy przystąpili do zatrzymania, kierujący niespodziewanie ruszył z piskiem opon i odjechał. Mężczyzna szybko skręcił w ulicę Topolową, na której porzucił samochód i kontynuował ucieczkę pieszo. Funkcjonariusze po krótkim pościgu zatrzymali uciekiniera.

30-latek nie miał przy sobie zarówno dowodu rejestracyjnego, jak i obowiązkowego ubezpieczenia OC, dodatkowo strażnicy wyczuli od mężczyzny alkohol. Wezwana na miejsce zdarzenia policja ustaliła, że kierowca był pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało 1,5 promila w wydychanym powietrzu.Przypomnijmy, że w miniony weekend płocka policja zatrzymała aż 6 nietrzeźwych kierowców.

Kierowcy w Płocku grają w rosyjską ruletkę granatnikiem

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU