REKLAMA

Płocka Tumska jest już na Street View, a wy możecie być na Tumskiej!

REKLAMA

Mamy już efekt pracy programistów Google, którzy nie tylko uaktualnili widok płockich ulic, ale i dotarli w miejsca dotychczas dla samochodu niedostępne. Dzięki temu, na Street View pojawiła się m.in. płocka ulica Tumska, a tym samym przedsiębiorcy, którzy zarejestrują się na naszej platformie Tumska-Plock.pl, mogą założyć swój atrakcyjny profil!

Dotychczas na Street View mogliśmy obejrzeć historyczne już ujęcia Płocka sprzed kilku lat. Teraz mapa jest uaktualniona, a dołączyły do niej miejsca wcześniej niedostępne, jak ulica Tumska, Grodzka, Stary Rynek czy molo. Było to możliwe dzięki wykonaniu zdjęć za pomocą Trekkera Steet View, którego z zamontowanym na górze systemem fotograficznym, można nieść na plecach. Jest on lekki i poręczny, dzięki czemu pozwala robić zdjęcia w ciasnych i wąskich miejscach oraz wszędzie tam, gdzie nie można dotrzeć inaczej, niż pieszo. Pierwsze zdjęcia z zastosowaniem tej technologii zrobiono na skalistych obszarach Wielkiego Kanionu Kolorado w Arizonie.

Zdjęcia były wykonywane w ciepłych miesiącach 2017 roku, jest więc szansa, że się na nich odnajdziecie…

To dobra wiadomość szczególnie dla tych osób, które prowadzą swój biznes na obszarze płockiej starówki. Dlaczego? Bo dzięki temu będą mogli skorzystać ze wszystkich funkcjonalności naszej bezpłatnej platformy internetowej Tumska-Plock.pl.

Tumska-Plock.pl to portal, na którym można założyć swoje konto w trzech różnych opcjach: Przewodnik, Kupiec i Recenzent. Wystarczy wejść na stronę tumska-plock.pl, gdzie w prawym górnym rogu, ale również po prawej stronie (w komórkach: na dole) zauważycie przycisk „Dodaj konto”. Po kliknięciu, pojawi się strona, na której do wyboru macie trzy opcje zarejestrowania, w zależności od tego, w jaki sposób chcecie korzystać z portalu.

Opcja pierwsza to „Przewodnik”. Jeśli jesteście pasjonatami starej części Płocka i chcecie pokazać miejsca, które warto zwiedzić, ten profil jest dla Was. Możecie dodawać nawet 50 lokalizacji, w tym np. zabytki czy pomniki.

Opcja druga to „Kupiec”. Dedykowana jest przedsiębiorcom, którzy swój biznes ulokowali w obszarze Stref Płatnego Parkowania i w pobliżu. Można w nim dodać swoją firmę oraz do 12 wydarzeń w ciągu roku, np. otwarcie, akcja promocyjna, koncert itp.

Opcja trzecia – „Recenzent”. Na tym profilu możecie dodawać recenzje obiektów i innych punktów, znajdujących się na mapie, np. restauracji czy hotelu. Jest to funkcja uproszczona, nie można dodawać tu swoich miejsc.

Jak się zarejestrować?

Aby dodać swoją firmę na portalu Tumska-Plock.pl, należy kliknąć w „Utwórz konto” pod okienkiem „Kupiec”. Przeniesiemy się na stronę Rejestracji. Zarejestrować możemy się również poprzez stronę główną, gdzie po prawej stronie (pod mapą) znajdziemy miejsce do logowania lub rejestracji.Do założenia konta, wystarczy podać nazwę użytkownika, prawidłowy adres e-mail oraz określić, który typ rejestracji wybieramy (Przewodnik, Kupiec czy Recenzent). Trzeba również przepisać prawidłowo kod zabezpieczający.

Po wpisaniu danych i kliknięciu na „Zarejestruj się”, na górze strony pokaże się komunikat: „Pomyślnie zakończono rejestrację, wiadomość została wysłana na twój adres mailowy”. Na podany przy rejestracji adres mailowy przyjdzie wiadomość wraz z linkiem do ustalenia Twojego hasła.

Szczegółowe informacje, w jaki sposób dodać swoją firmę, znajdziecie w dziale INSTRUKCJA. To, co jest związane ze Street View, to okienko „Opcje elementu”. Wpisujemy tam adres i klikamy „Znajdź”. Pojawi się mapa, na której powinien być zaznaczony nasz obiekt. Jeśli ustawi się nieprawidłowo, możemy przenieść znacznik.

Warto też przestawić przycisk „Widok ulicy” na ON, zyskamy wówczas wizualny widok naszego obiektu. W związku z aktualizacją Street View, z tej opcji mogą już skorzystać przedsiębiorcy, którzy swój biznes prowadzą na płockiej starówce!

Pod adresem, można wprowadzić numer telefonu (jeśli masz więcej niż jeden, wystarczy kliknąć „Dodaj element” i dopisać kolejne) oraz adres e-mail. Twój adres e-mail może wyświetlać się bezpośrednio lub – jeśli opcję „Przycisk do kontaktu z właścicielem” przestawisz na ON, utworzysz łatwy formularz kontaktowy.

Poniżej podajesz adres strony internetowej. Tutaj również adres może być wyświetlany bezpośrednio, albo możecie wpisać tekst, zachęcający do odwiedzenia strony (np. Poznaj naszą stronę internetową).
Masz także możliwość włączenia opcji „Godziny otwarcia” – dotyczy to firm, które chcą poinformować klientów, w jakich godzinach można je odwiedzać. W okienku „Uwaga” możesz opcjonalnie dodać informację specjalną, np. „Prosimy o wcześniejsze umawianie się telefonicznie”.

Jakie korzyści masz z dodania swojej firmy na Tumska-Plock.pl? Przede wszystkim, zyskujesz darmową promocję twojej działalności, wspomaganą przez portal i gazetę PetroNews. Sam decydujesz, co i kiedy pojawi się na twojej podstronie. Spróbuj i przekonaj się, jak łatwo i nowocześnie możesz zareklamować się na Tumska-Plock.pl!

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU