REKLAMA

Młoda dziewczyna leżała nieprzytomna na ławce. „Nie reagowała na zadane pytania”

REKLAMA

W sobotnie popołudnie na ławce przy ul. Szarych Szeregów w Płocku leżała młoda dziewczyna. Jak zgłoszono dyżurnemu straży miejskiej, wcześniej spożywała z innymi osobami alkohol.

27 października po godzinie 16 do dyżurnego Straży Miejskiej w Płocku zadzwonił mieszkaniec Podolszyc Północnych z informacją, że na jednej z ławek przy Szarych Szeregów leży młoda dziewczyna, a jest zimno. Jak przekazano w zgłoszeniu, wcześniej dziewczyna miała z innymi młodymi osobami spożywać alkohol.

PowiązaneTematy

– Na miejsce wysłany został natychmiast najbliżej znajdujący się patrol – informuje Jolanta Głowacka, rzecznik Straży Miejskiej w Płocku. – Strażnicy we wskazanym miejscu zastali z wyglądu nieletnią dziewczynę, z którą nie było żadnego kontaktu. Nie reagowała na zadawane jej pytania, tak, jakby nie wiedziała gdzie jest i co się z nią dzieje – tłumaczy rzeczniczka.Dziewczynę okryto kocem termicznym, wezwano też karetkę pogotowia, która zabrała ją do szpitala. Nie jest wykluczone, że mogła być pod wpływem środków odurzających.

– Nie wiemy jak nazywa się dziewczyna. Powiadomiliśmy również policję o zaistniałej sytuacji, gdyby ktoś zgłosił zaginięcie. Dzięki spostrzegawczości, czujności i zwykłej trosce o drugiego człowieka nie doszło do nieszczęścia – podkreśla Jolanta Głowacka.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Anonim says:

    Na Podolszycach Południowych dzięki sklepowu Mojito (ten koło Podolaka) mamy również takie widoczki :)

  2. Plock says:

    A co tam,, toc weekend troche zaduzo hehe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU