Targowisko – nieocenione źródło zdrowej żywności, oryginalnej odzieży, niezwykłych lub niezwykle przydatnych drobiazgów. Klientów przyciąga zarówno oferta, jak i klimat targowiska, którego nie da się porównać z żadnym nowoczesnym sklepem. Takie klimatyczne miejsce mamy również w Płocku. Pokażemy Wam, co możecie tam znaleźć.

Największym miejscem wolnego handlu w Płocku jest „Targowisko Rynex”, zlokalizowane przy ul. Rembielińskiego 6B. Możemy korzystać z niego od poniedziałku do piątku w godzinach 6-18, a w sobotę w godzinach 6-15. Pokażemy Wam, jak interesujące rzeczy możemy tam znaleźć, przedstawimy ludzi, którzy prowadzą na targowisku swój biznes, dbając o nasze zdrowie, smaki, dostarczając przeróżnych produktów, potrzebnych nam w codziennym życiu.

Wyprzedaż garażowa – ul. Rembielińskiego 6b w Płocku

Druga i trzecia wyprzedaż garażowa na targowisku Rynex zgromadziły dużo więcej wystawców i odwiedzających.

Przypominamy, że wyprzedaże garażowe będą odbywały się w każdą niedzielę od godz. 8 do godz. 15 na terenie Targowiska pod Wiatą. Na wystawców czeka aż 68 stanowisk. Więcej informacji znajdziecie na www.rynex.com.pl lub pod numerem telefonu 696-555-638.

Wyprzedaż garażowa coraz większa

Kwiaty i ozdoby wnętrz

Pani Marzanna

Pani Marzanna

– Jestem tu już od 2005 roku – mówi Marzanna Buczyńska, która wraz z mężem Sławomirem prowadzi sprzedaż sztucznych kwiatów i ozdób. – Mam sztuczne kwiaty, dekoracje, obrazy, wszystko co łączy się z dekoracją wnętrz – pani Marzanna oprowadza nas po gęsto zastawionym pawilonie. – Sama robię dekoracje, które świetnie sprzedają się zarówno jako wiązanki na cmentarz, jak i ozdoby w domu – wyjaśnia.

U pani Marzanny można zamówić dekorację na zamówienie. – Dopasowuję je do życzeń klienta, pod kolor, z wybranymi ozdobami. W zależności od upodobań, wykonuję je czasem w godzinę, a czasem w kilka dni – mówi.

Okazuje się, że właścicielka pawilonu ma artystyczną duszę, która pomaga jej w wymyślaniu nowych wzorów. – Pomysły czerpię z własnej głowy – śmieje się. – Nie czerpię inspiracji z Internetu, tylko myślę, czego klient potrzebuje i pomysł sam się zjawia – podsumowuje pani Marzanna.

Targowisko do wynajęcia

W skład targowiska przy ul. Rembielińskiego wchodzą hale, pawilony i stanowiska handlowe. Znajdziemy tam naprawdę bogaty asortyment. W trzech klimatyzowanych i ogrzewanych halach targowych kupcy oferują swoje towary z branży odzieżowej, obuwniczej, chemicznej, a także spożywczej. To właśnie tam możemy kupić świeże ryby, mięso czy przyprawy.

Rynek Rynex Targowisko 11m (2)Na “Targowisku Rynex” można również wynająć pawilony na własną działalność gospodarczą. Obecnie wolne są pawilony nr 10, 21 i 22 w hali A, o powierzchni ok. 11 mkw każdy, oraz pawilony wolnostojące 9C i 3C o powierzchni 16 mkw, zamykane roletą elektryczną lub drzwiami.

Od 16 sierpnia dostępny będzie także duży lokal (ok. 90 m2) zlokalizowany na terenie hali “C”. Pomieszczenie ma oddzielne wejście, przeznaczone na dostawy towaru, posiada także zaplecze magazynowe i socjalne. Dostosowany jest pod gastronomię lub sklep spożywczy, nowocześnie zaaranżowany, wnętrze wyłożone jest płytkami.

Każdy najemca ma możliwość umieszczenia zewnętrznej reklamy na budynku hali, a także na szybie samego pawilonu.

Dodatkowe informacje uzyskacie:
– w siedzibie Spółki Rynex, przy ul. 1 Maja 7a
– telefonicznie pod numerem: (24) 364-01-09, kom.: 695-555-638 lub 785-504-862
– rynex.com.pl
– rynex@rynex.com.pl.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji