REKLAMA

Pożar na targowisku miejskim spółki Rynex [FILM, ZDJĘCIA]

REKLAMA

W niedzielę po południu otrzymaliśmy informację o płonących stoiskach na targowisku miejskim, zarządzanym przez spółkę Rynex.

O pożarze, do którego doszło 21 lutego na targowisku miejskim przy ul. Rembielińskiego w Płocku, dowiedzieliśmy się od czytelników, którzy przesyłali nam filmy i zdjęcia.

– Doszło do pożaru budki handlowej na targowisku – powiedział nam dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. – Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 13.03, w akcji brały udział 3 zastępy straży pożarnej – wyjaśnił.

W zdarzeniu  nikt nie został poszkodowany. Działania straży zostały już zakończone.

Zdjęcie przesłane przez czytelnika
Zdjęcie przesłane przez czytelnika

Tak władze Płocka „dbają” o przedsiębiorców. Każą płacić, choć sami dostaną zwrotRynex: Pomagaliśmy kupcom, obniżaliśmy czynsz, promowaliśmy w social mediach… Co na to kupcy?

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Komentarze 2

  1. erol says:

    A co z parkingiem przy targowisku.Przecież to kest koszmar.Zaparkowanie graniczy z cudem.Brak organizacji ruchu,a na miejscach parkingowych odbywa się handel.Myślę ,że własciciel dzierżawy powinien nad tym bałaganem zapanować.

  2. Luz maria says:

    Jakoś mi ich nie szkoda.wszystko sprzedawane bez paragonu i ciągle proponują papierosy nawet .kobietom w ciąży.pewnie spaliła się buda z fajkami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU