REKLAMA

Wyprzedaż garażowa coraz większa

REKLAMA

W niedzielę, 17 lipca, odbyła się trzecia wyprzedaż garażowa, organizowana na Targowisku Rynex. Chyba można już oficjalnie powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę – zauważalna jest większa ilość zarówno sprzedających, jak i odwiedzających płocką Wyprzedaż Garażową.

Pomysł spółki Rynex na zagospodarowanie targowiska w niedzielę sprawdza się. Wyprzedaż garażowa widocznie się rozrasta, dołączają nowi wystawcy, pojawił się też punkt, w którym można kupić sobie coś do jedzenia w czasie godzin otwarcia, czyli od 8 do 15.

PowiązaneTematy

Co ciekawego tym razem mogliśmy kupić? Na przykład różnego rodzaju głośniki, wzmacniacze czy odtwarzacze muzyki, a do tego przeróżne gry na duże i małe konsole. Tradycyjnie, nie zabrakło klimatycznych płyt winylowych, a wśród nich jednej, która zauroczyła nas okładką, idealnie oddającą przesłanie Wyprzedaży Garażowej. Sprzedawcy pieczołowicie posegregowali płyty, łatwo było więc wybierać wśród gatunków pop/rock, jazz, blues, polski pop czy według wokalistów i wokalistek.

Chętni na odnowienie wyglądu swojego mieszkania mogli zajrzeć na stoisko z różnymi obrazami i obrazkami w przystępnych cenach. Znaleźliśmy też np. tradycyjny, drewniany chlebak czy różnego rodzaju drobiazgi, dedykowane specjalnie dla panów – narzędzia, kable, kabelki, linki i całe mnóstwo tego typu zadziwiających przyrządów.

Pewne jest, że wyprzedaż garażowa trafiła w gusta i potrzeby płocczan, którym na targowisku nawet zła pogoda niestraszna. Przypomnijmy, że kolejna wyprzedaż garażowa już w najbliższą niedzielę, 24 lipca, w godzinach 8-15.