REKLAMA

Studenci wspierają szczypiornistów

REKLAMA

20 lutego SPR Wisła Płock i samorządy studenckie trzech płockich uczelni wyższych podpisały porozumienie o współpracy. Studenci aktywnie zaangażują się w popularyzację piłki ręcznej, a Orlen Wisła Płock wspomoże swoim wizerunkiem inicjatywy płockich żaków.

Jak podała SPR Wisła na swojej stronie internetowej, celem zawartej w czwartek umowy jest „integracja środowiska studenckiego wokół klubu SPR Wisła Płock”. Co to oznacza w praktyce? Studenci Politechniki Warszawskiej, PWSZ i Włodkowica (w sumie ok. 8 tysięcy osób) dołączą do klubu sympatyków Orlen Wisły Płock i będą popularyzować zarówno piłkę ręczną, jak i drużynę oraz zawodników SPR Wisła Płock. W zamian będą mieli możliwość wykorzystania potencjału marketingowego klubu dla wspierania inicjatyw płockich studentów. Szczypiorniści zaangażują się także w organizację „życia studenckiego” w Płocku, a studenci z kolei w przedsięwzięcia organizowane przez SPR Wisłę.

PowiązaneTematy

Tymczasem Nafciarze wyjechali dzisiaj do Kielc, gdzie jutro rozgrywać się będzie kolejna „święta wojna” z Vive Targi Kielce.