REKLAMA

Ostatnie wybory miss i mistera w PWSZ

REKLAMA

W czwartek wieczorem po raz ostatni odbyły się Wybory Miss & Mistera PWSZ. Nie ma obaw – Rada Uczelniana Samorządu Studentów ponownie będzie je organizować, jednak w przyszłym roku uczelnia przekształca się w Mazowiecką Uczelnię Publiczną, stąd pod tą nazwą wybory więcej się nie odbędą.

RUSS w tym roku rozpoczął współpracę z Państwową Szkolą Muzyczną w Płocku, dlatego to właśnie w murach tej szkoły 25 kwietnia mogliśmy podziwiać najpiękniejsze studentki i najprzystojniejszych studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej.

O tytuł Miss i Mistera walczyło siedem kandydatek i tyle samo kandydatów, którzy musieli zaprezentować się najlepiej jak potrafią przed jury i studencką społecznością. Widzowie i jury obejrzeli prezentację w stroju dziennym, sportowym, boho oraz galowym.W tym roku kandydaci, oprócz nagród głównych oraz sportu, mogli ubiegać się o nagrodę TikToka. Na gali zaplanowano też pokazy młodych talentów czy nagrody dla przybyłych gości.

Nową Miss PWSZ została Patrycja Barankiewicz, studentka I roku położnictwa, natomiast Misterem Patryk Iwaniak, student I roku na kierunku nowe media.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU