REKLAMA

Pani Małgosia choruje na białaczkę. Potrzebuje pomocy

REKLAMA

Niejednokrotnie w naszym życiu bywa tak, że jesteśmy bezsilni wobec tragedii, która nas spotyka. Możemy wtedy liczyć na wsparcie bliskich osób, przyjaciół, rodziny…  Ale co się stanie, jeśli im też wyczerpią się wszystkie możliwości działania? Jeśli pomoc będzie zbyt daleko, żeby po nią sięgnąć?

Pani Małgorzata Lewandowska to 56-letnia mieszkanka Płocka, którą los w zeszłym roku wystawił na wyjątkowo ciężką próbę. Zdiagnozowano u niej białaczkę.

Wydawać by się mogło, że dzisiejsza medycyna czyni cuda, a ta choroba nie jest jeszcze jednoznacznym wyrokiem. Brnąc w tę nadzieję, pani Małgorzata wraz z rodziną podjęła walkę z czasem. Zaczęła od leczenia farmakologicznego wszystkimi możliwymi refundowanymi lekami, lecz  jak się okazało, nie przyniosło to rezultatów.

Ostatecznością była chemioterapia, której celem było doprowadzenie do reemisji choroby. Niestety, ona również zawiodła…

[button link=”http://www.superstacja.tv/wiadomosc/2016-05-27/syn-walczy-o-zycie-matki-drogi-lek-jedyna-szansa/” target=”new” color=”#f00f0f”]Zobacz program o pani Małgosi w SuperstacjaTV[/button]

Po tych wszystkich próbach, staraniach, nowoczesnych metodach, okazało się, że jedyną szansą, która realnie może pomóc pani Małgosi, jest lek o nazwie PONATINIB, nierefundowany przez NFZ. Miesięczne leczenie tym lekiem to koszt ok. 32 tysięcy złotych.Rodzina i przyjaciele pani Małgorzaty są w tej sytuacji bezsilni. Szukają pomocy wśród ludzi dobrej woli, którzy zechcą wspomóc zbiórkę środków przeznaczonych na to leczenie. Liczy się każdy dzień…

Każda złotówka, symboliczna suma, może zdziałać cuda. Warto wierzyć, że razem jesteśmy siłą i damy radę przywrócić pani Małgosi radosną codzienność. Akcję może wspomóc każdy z nas. Wystarczy przelać dowolną kwotę na konto fundacji Alivia, szczegóły znajdziecie pod tym LINKIEM.

Mieszkańcy Płocka już niejednokrotnie pokazali swoje wielkie serca. Mamy nadzieję, że i tym razem nie będzie inaczej, a pani Małgosia odzyska zdrowie i wiarę w przyszłe dni.

Monika Prusaczyk

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU