REKLAMA

Portret Kobiety i premiery w NK Przedwiośnie

REKLAMA

Rozpoczął się kolejny tydzień, a w nim NoveKino Przedwiośnie zaprasza wszystkich kinomanów na moc atrakcji i filmowych premier.

W najbliższym czasie oprócz stałych pozycji, w repertuarze pojawią się również nowe tytuły, projekcje oraz spotkanie z cyklu Portret Kobiety.

Gdzie jest Dory

Już 17 czerwca (najbliższy piątek) NoveKino Przedwiośnie zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami na premierę bajki „Gdzie jest Dory”. Tym, którzy oglądali wcześniejszą produkcję Disney „Gdzie jest Nemo”, główna bohaterka będzie z pewnością znana.

Niebieska rybka, z poczuciem humoru, mottem przewodnim: ,,mówi się trudno i płynie się dalej”, która dzielnie towarzyszyła swojemu przyjacielowi, tym razem rusza na podbój oceanów, przeżywając po drodze mnóstwo niespodziewanych przygód i odkrywając tajemnice ze swojej przeszłości.

Jak się okazuje, nie jest to łatwe. W codziennych zmaganiach, poszukiwaniach, jak zawsze towarzyszą jej Nemo oraz Marlin. Czy uda im się pokonać tajemnice, które stawia przed nimi przeszłość? Czy Dory przypomni sobie skąd są jej rodzice? Kim byli? Gdzie nauczyła się języka wielorybów?

Aby znaleźć odpowiedź na te pytania, warto wybrać się w piątek do NowegoKina Przedwiośnie.

Obecność 2

Ale to nie wszystko… Tego samego dnia, czyli 17 czerwca, w płockim kinie po raz pierwszy będzie można obejrzeć również film „Obecność 2”. To kontynuacja pierwszej części „Obecności” Jamesa Wana. Horror, który już na samym początku sprawił, że widzowie nie mogli zapomnieć o emocjach, towarzyszących im na samej projekcji.

Północna dzielnica Londynu, dom zamieszkany przez samotną matkę, wychowującą czworo dzieci… do tego zwykłe małżeństwo demonologów, które ma wyjątkowo trudne zadanie – pomóc kobiecie uwolnić się od gniewnych demonów, które już na stałe zagościły w jej mieszkaniu.

Utrudniają codzienne życie, straszą, wpędzają kobietę w lęki, z którymi ta nie potrafi już sobie sama poradzić.
Historia, która trzyma w ciągłym napięciu, ciekawości i która sprawia, że nawet największy fanatyk horrorów poczuje dreszcz emocji i grozy.„Obecność 2” to z pewnością film dla osób o mocnych nerwach.

Portret Kobiety

Jednak dla tych, którzy wciąż zastanawiają się co wybrać, mamy jeszcze jedną propozycję. Cykl „Portret Kobiety” ponownie zagości w NK Przedwiośnie już 21 czerwca.

Tym razem wyświetlony zostanie film „Już za Tobą tęsknię”. To historia dwóch przyjaciółek, które znają się od czasów dzieciństwa. Dzieliły razem wszystko, począwszy od ubrań, chłopaków, aż po najbardziej skrywane sekrety.

Poznajemy je w momencie, gdy są już dorosłymi kobietami, z bagażem życiowego doświadczenia i przygód.
„Już za Tobą tęsknię” to film o celebracji jednej z najważniejszych życiowych wartości, którą jest przyjaźń. To również przesłanie, że w życiu każdego z nas warto ją pielęgnować, znaleźć dla niej czas, w pełni wykorzystać tą relacje.

Zabawny, dowcipny, urzekający, nakręcony przez kobietę… Bo przecież tylko kobieta może tak naprawdę zrozumieć naturę tej samej płci… Komedia, która jest lekkim oderwaniem się od rzeczywistości, od dnia codziennego. Daje wiarę w to, że prawdziwa przyjaźń przetrwa naprawdę wszystko.

Ten tydzień pod względem kina zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie!

Monika Prusaczyk

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU