REKLAMA

Ewakuacja dworca PKP. Podejrzana walizka na peronie

REKLAMA

14 czerwca w godzinach popołudniowych na dworcu PKP znaleziono podejrzaną walizkę pozostawioną bez opieki. Z pierwszych informacji, które do nas dotarły wynikało, że może to być ładunek wybuchowy.

Podejrzaną walizkę znaleziono między pierwszym a drugim peronem na dworcu PKS. Wszyscy pasażerowie zostali ewakuowani, dworzec jest wyłączony z użytkowania.

– W tej chwili czekamy na pirotechników z Warszawy – powiedział nam dyżurny straży pożarnej w Płocku.

Na miejscu zdarzenia jest obecny prezes spółki Rynex, która zarządza obiektem, straż pożarna, policja oraz Agencja Ochrony DES. O zdarzeniu poinformował nas czytelnik.Zamknięta dla ruchu jest ulica Chopina (na odcinku od skrzyżowania z ul. Otolińską do skrzyżowania z ul. Bielską) i sam dworzec oraz ulice w pobliżu dworca.

Od godz. 15 do odwołania autobusy, przejeżdżające ulicami Chopina (między Otolińską a Bielską), Dworcową i Mickiewicza zostały skierowane na trasy objazdowe. Nieczynne są przystanki Dworzec kolejowy (wszystkie wokół dworca), Stanisławówka na ulicy Dworcowej, Obrońców Płocka na ulicy Mickiewicza oraz przystanek Chopina, szkoła. Do przystanku Stadion Miejski dojeżdżają tylko autobusy linii 12, 25, 27, 28, 30.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU