REKLAMA

Ktoś rozsypuje trutkę na trawnikach

REKLAMA

– Na Osiedlu Tysiąclecia w Płocku ktoś rozsypuje trutkę pod balkonami – taką wiadomość otrzymaliśmy od jednej z naszych czytelniczek. Uważajcie na swoje zwierzęta i dzieci.

PowiązaneTematy

Niestety, jeden pies już nie przetrwał spotkania ze śmiercionośną substancją.

– Uważajcie na swoich pupili, trutka jest rozdrobniona i jej nie widać. Odrobina wystarczy, aby dla piesków skończyło się to tragicznie. Z tego powodu odszedł nasz ukochany członek rodziny – napisała płocczanka.

zrzut z Psie Spacery – Płock

Jak się okazało, takich przypadków było dużo więcej. Co i rusz ktoś skarży się na  różnego rodzaju trucizny pod balkonami czy kawałki mięsa ze szkłem, szpilkami czy gwoździami.

zrzut z Psie Spacery – Płock
zrzut z Psie Spacery – Płock

Nie do końca wiadomo czy ktoś zwyczajnie nie lubi zwierząt i w bestialski sposób chce się ich pozbyć, czy w ten sposób pozbywa się insektów z domu i okolic. Musi jednak wiedzieć, że za takie postępowanie grozi odpowiedzialność karna. Osoba należąca do grupy Psie spacery – Płock, zwróciła uwagę na fakt, że pokrzywdzeni mogą być nie tylko właściciele i ich zwierzaki, ale także małe dzieci, które upadną wprost na rozsypaną na chodniku trutkę.

zrzut z grupy Psie Spacery – Płock

Wszystkim zalecamy szczególną ostrożność podczas spacerów. Każdą podejrzaną substancję czy porozrzucane  mięsne „pułapki” należy natychmiast zgłaszać do odpowiednich służb, np. do Straży Miejskiej.Na naszym portalu, we wcześniejszym artykule pisaliśmy już o podobnym przypadku. Wtedy, ktoś na Podolszycach porozrzucał mięsne smakołyki wypełnione szkłem.

Bestialska pułapka na psa. Smakołyk z… potłuczonym szkłem

 

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU