REKLAMA

Wkrótce wystawa psów rasowych w Łącku

REKLAMA

Związek Kynologiczny oddział w Płocku zaprasza na krajową wystawę psów rasowych, która odbędzie się w połowie czerwca Łącku. W programie m.in. wybór najpiękniejszego psa wystawy, wybór najpiękniejszej pary hodowlanej czy najpiękniejszego szczenięcia.

15 czerwca od godz. 10 na stadionie gminnym w Łącku będzie trwała Krajowa Wystawa Psów Rasowych, organizowana przez Związek Kynologiczny w Polsce oddział w Płocku. To już kolejna edycja tego wydarzenia, na które płocki oddział Związku Kynologicznego zaprasza co roku.

PowiązaneTematy

Wydarzenie rozpocznie się ocenianiem w ringach konkretnych ras, a następnie, po zakończeniu ocen, o godzinie 14 rozpoczną się finały Best in show, czyli wybór najpiękniejszego psa wystawy, wybór najpiękniejszej pary hodowlanej, najpiękniejszego psa rasy polskiej oraz najpiękniejszego szczenięcia.

Związek Kynologiczny w Polsce zrzesza hodowców wszystkich ras, z podziałem na 10 grup (m.in grupa I owczarki i inne psy pasterskie itd).– Jest to świetna okazja do poznania rzadkich ras, porozmawiania z hodowcami na temat życia codziennego z konkretnymi psami i nawiązaniu nowych kontaktów – zachęcają organizatorzy.

Związek Kynologiczny w Polsce jest jedyną organizacją z Polski, której rodowody są uznane na całym świecie przez FCI (Federation Cynologique Internationale).

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Agata says:

    Super, na pewno się wybierzemy :). Fajnie, że Łąck otwiera się na ciekawe wydarzenia, oby takich więcej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU