REKLAMA

Ej, Płock – poznajmy się

REKLAMA

„Płock, poznajmy się” to akcja społeczna, zorganizowana przez uczniów liceum im. Stanisława Małachowskiego. Projekt ma na celu zjednoczenie płocczan.

Projekt, to inicjatywa uczniów najstarszej szkoły w naszym kraju. Ma na celu nawiązanie więzi między płocczanami, zjednoczenie naszego małego społeczeństwa, poprzez spotkania z ciekawymi osobami i uczestnictwo w rozmaitych zajęciach. Idea zrodziła się, gdy młodzi płocczanie zauważyli potrzebę zachęcania ludzi do wspólnych inicjatyw. – Wymyśliliśmy sobie, że zorganizujemy cykl spotkań oraz warsztatów dla mieszkańców Płocka i okolic, którzy wyniosą z tego jakieś przydatne umiejętności i wiedzę – powiedziała nam Natalia Dzięgielewska, kierownik projektu.

W ramach przedsięwzięcia, płocczanie spotkali się między innymi z zawodnikami drużyny Mustangs Płock oraz mieli okazję porozmawiać ze studentami Uniwersytetu Warszawskiego na tematy, dotyczące codziennych spraw społeczeństwa.Działania uczniów Małachowianki odbywają się w ramach konkursu „Zwolnieni z Teorii”, który zachęca młodych ludzi do realizacji podobnych projektów. Pomimo tego, że oficjalna część akcji kończy się w poniedziałek, 30 marca, to zadowoleni z działania młodzi płocczanie zapowiadają dalsze tego typu akcje.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU