REKLAMA

Uczennica Małachowianki z koronawirusem. Czy wróci nauczanie zdalne?

REKLAMA

Zwiększona liczba zakażeń przekłada się na wykrywane przypadki w placówkach edukacyjnych. Po raz drugi zdarzyło się tak w LO im. S. Małachowskiego w Płocku. Premier zapowiedział, że w sobotę zostaną ogłoszone decyzje w sprawie nauczania w szkołach.

W czwartek, 8 października  otrzymaliśmy informację, że u jednej z uczennic Małachowianki potwierdzono wirusa Sars CoV-2. Łącznie 52 osoby, w tym 42 uczniów i 10 nauczycieli, zostało skierowanych na kwarantannę domową, która potrwa do poniedziałku, 12 października.

Przypomnijmy, że jest to drugi przypadek zakażenia koronawirusem w tej szkole. Pierwszy potwierdzono 23 września br.

Zakażenie u ucznia Małachowianki. Wprowadzono zdalne nauczaniePrzypadki zakażeń uczniów i nauczycieli występują w całej Polsce. W związku z tym, premier Mateusz Morawiecki zapowiedział, że w sobotę, 10 października, przekaże decyzje rządu, dotyczące dalszego funkcjonowania szkół w kolejnych tygodniach. Jak wyjaśnił, rozszerzająca się epidemia w Polsce może spowodować, że konieczne będzie zaostrzenie zasad działania szkół. Nieoficjalnie mówi się o wprowadzeniu nauczania zdalnego w starszych klasach i szkołach średnich.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Komentarze 3

  1. Bonio says:

    Taaaaaa…najlepRZa hahaa…. i najmądrzejsza hahahahs ….

  2. Tosia says:

    czy wiadomo ktora to klasa poszła na kwarantannę ???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU