Czy podróż może być modową inspiracją? Spotkanie specjalnie dla kobiet

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kolejny raz stylistka Sandra Panuś zaprasza na spotkania z modą. Tym razem temat przewodni brzmi “Zainspiruj się podróżami”, a gościem głównym będzie Agnieszka Sawicka – autorka bloga o podróżowaniu z rodziną.

O tej niezwykłej płockiej rodzinie już pisaliśmy – małżeństwo Adam i Agnieszka Sawiccy podróżują wraz z dziećmi po całym świecie. Swoje wrażenia z podróży opisują na blogu. I to właśnie z panią Agnieszką spotkają się uczestniczki najbliższej odsłony cyklu “Porozmawiajmy o modzie”. Właścicielka firmy Dwie Półkule, która zajmuje się tworzeniem indywidualnych planów podróży, oraz współprowadząca bloga o rodzinnym podróżowaniu Biało-Czarni wśród kolorów świata, opowie o swoich inspiracjach podróżami.

A tych inspiracji jest sporo, szczególnie z podróży po Ameryce Łacińskiej. Pani Agnieszka spełniła swoje największe marzenie i wraz z mężem oraz dwuletnim synkiem pięć miesięcy podróżowała po Ziemi Latynoskiej, począwszy od zimnej Patagonii, aż po słoneczne Karaiby. Jak sama mówi, podróże kocha miłością szaloną – zarówno te bliskie po Polsce, jak i egzotyczne. Uwielbia ludzi, śmiech i dobrą kawę. Wierzy, że ciężką pracą, determinacją i uczciwością można spełniać swoje marzenia.

Prywatnie jest żoną Adama oraz mamą dwóch kilkuletnich urwisów, których zaraża miłością do świata i stara się uczyć szacunku do innych, a także troski o naszą planetę.

Płock na szlaku. Rodzina Sawickich: 5 miesięcy spędziliśmy w Ameryce Łacińskiej

Spotkanie jak zawsze poprowadzi pasjonatka mody i życia Sandra Panuś.

– Spotkajmy się w babskim gronie, przy kawie czy herbacie, a podczas dyskusji obalimy kilka modowych mitów. Spotkanie ma charakter dyskusyjny, dlatego jest to doskonała okazja do zadawania pytań i rozwiewania swoich wątpliwości – zaprasza Sandra Panuś.

“Porozmawiajmy o modzie” tym razem odbędzie się w pierwszy dzień wiosny, 21 marca br. (wtorek) o godzinie 18 w Kawiarni Charlie przy ul. Tumskiej 5a/2.

Więcej informacji znajdziecie na profilu wydarzenia. PetroNews jest patronem medialnym cyklu “Porozmawiajmy o modzie”.

Celebracja w Płockiej Galerii Sztuki

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji