Celebracja w Płockiej Galerii Sztuki

We wtorek wieczorem odbyło się w Płockiej Galerii Sztuki kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o modzie”. Tym razem podjęto temat ogólnie pojętej celebracji. Gościem specjalnym wydarzenia była Karolina Kulisz-Pietrzykowska, a poprowadziła je tradycyjnie Sandra Panuś. 13 lutego br. roku odbyło się kolejne spotkanie z modą. Sandra Panuś wraz z gościem specjalnym wydarzenia, Karoliną Kulicz-Pietrzykowską, opowiadały … Czytaj dalej Celebracja w Płockiej Galerii Sztuki