Płock na szlaku. Rodzina Sawickich: 5 miesięcy spędziliśmy w Ameryce Łacińskiej

Czteroosobowa rodzina przeczy zasadzie, że z małymi dziećmi trudno jest podróżować. Jak sami mówią, nieco szaleni rodzice: Aga i Adam z 6-letnim Bartkiem i 2-letnim Antkiem, zwiedzają cały świat, jeżdżąc „tu i tam”. „Tu” to może być spacer po okolicy czy kilkudniowy wypad w Polsce. „Tam” to najchętniej Ameryka Łacińska, ale ciekawi ich cały świat. … Czytaj dalej Płock na szlaku. Rodzina Sawickich: 5 miesięcy spędziliśmy w Ameryce Łacińskiej