Straż Miejska szuka pracowników

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Straż Miejska w Płocku szuka chętnych, którzy chcieliby wstąpić w szeregi tej instytucji. O pracę mogą ubiegać się osoby, które spełnią odpowiednie kryteria.

Do 12 maja br. przyjmowane będą zgłoszenia kandydatów na strażnika miejskiego. O taką pracę mogą starać się osoby, które mają skończone 21 lat, polskie obywatelstwo i co najmniej średnie wykształcenie, a poza tym są sprawne fizycznie i niekarane.

Chętni muszą dostarczyć komplet dokumentów m.in.: list motywacyjny, życiorys (CV), wypełniony kwestionariusz osobowy, kserokopię świadectw pracy i dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz szereg oświadczeń. Przyjęci do pracy funkcjonariusze będą pracować „na ulicy” legitymować, przyjmować interwencje od mieszkańców oraz zabezpieczać imprezy i uroczystości. Wcześniej jednak muszą przejść postępowanie kwalifikacyjne. Do testów dopuszczeni będą ci, którzy złożą komplet poprawnie złożonych dokumentów. Potem będzie sprawdzian sprawności fizycznej kandydatów i rozmowa kwalifikacyjna.

– Praca w straży miejskiej to zadanie trudne i czasami niewdzięczne, ale czuwanie nad spokojem i porządkiem publicznym w mieście, a także honor i zaszczyt noszenia munduru strażnika miejskiego, powinny dawać wszystkim kandydatom ogromną satysfakcję – mówi st. insp. Straży Miejskiej w Płocku Jolanta Głowacka.

Jak tłumaczy, od osób, które chcą wstąpić  szeregi straży miejskiej, oczekuje się, że nie będą bać się nowych wyzwań i gotowe są z poświęceniem służyć mieszkańcom Płocka. Kandydat na strażnika powinien być odpowiedzialny i spokojny. Musi także posiadać silną motywację niesienia pomocy i zapewnienia bezpieczeństwa społeczeństwu.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w płockiej straży miejskiej więcej informacji znajdą na stronie www.straz.bip.ump.pl oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Straży Miejskiej w Płocku przy ul. Otolińskiej 10. W przypadku trudności z wydrukowaniem formularzy ze strony internetowej, wątpliwości czy dodatkowych pytań związanych z naborem, można dzwonić pod numery telefonów 24 366-03-10, 24 364-70-43, 24 364-70-44.

Podziel się:

1 komentarz

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji