Od 30 września autobusy linii 20 kursują aż na Podolszyce – od przystanku Stanisławówka w stronę Podolszyc jej trasa pokrywa się z trasą linii 26 (Dworcowa – Chopina – Piłsudskiego – Armii Krajowej – Czwartaków – Jana Pawła II do pętli Podolszyce). Skorzystaj z nowego połączenia np. w drodze ze Starego Miasta lub dworca kolejowego na Podolszyce.
Dzięki wydłużeniu trasy linii 2 przez most Solidarności z Radziwia dojedziesz bezpośrednio na Podolszyce omijając centrum. Autobusy linii 2 między tymi dzielnicami kursują co 40 lub 60 min. w dzień powszedni i co 60 min. w dni wolne – rozkład jazdy łatwo zapamiętać, np. w dni wolne z ul. Czwartaków w stronę Radziwia odjeżdżają zawsze 45 min. po pełnej godzinie, a z ul. Cichej w stronę Podolszyc zawsze za trzy (w godz. 7-20).
Na odcinku z Winiar przez Skarpę, Miodową, Tysiąclecia, Bielską na Stare Miasto (ul. Kwiatka, Kolegialna, Sienkiewicza) skorzystaj z przejazdów nowymi liniami 0 i 10, a także linią 2 na nowej trasie na Winiary trasą 19. Dzięki nowym liniom i zmianie trasy linii 2 czas oczekiwania na autobus w godz. szczytu dnia roboczego na tym odcinku zmalał do kilku minut.
Dotychczasowe linie nocne zostały zastąpione linią N1 o wydłużonej trasie. Teraz w nocy dojedziesz bezpośrednio z Borowiczek aż po Skarpę i Wielką Płytę! Nowa trasa przebiega z Kostrogaju przez ulicę Gwardii Ludowej, nowy przystanek przy Orlen Arenie na ul. Batalionów Chłopskich, dalej Gałczyńskiego, Dobrzyńską, Mościckiego, Miodową, Tysiąclecia, Bielską, Kwiatka, Kolegialną (w drodze na Kostrogaj przez Sienkiewicza), Kilińskiego, Dworcową, Chopina, Piłsudskiego, Armii Krajowej, Czwartaków, Jana Pawła II, a wybrane kursy dalej przez Imielnicę na Borowiczki. Rozkład jazdy linii N1 został opracowany również z myślą o dojeżdżających na poranny pociąg Kolei Mazowieckich MAZOVIA do Warszawy. Pamiętaj! NA LINII NOCNEJ OBOWIĄZUJE TARYFA DZIENNA (na przejazdach nocnych nie obowiązuje już opłata podwójna).
W drodze z Podolszyc do centrum lub na Skarpę i Winiary skorzystaj z szybkiej linii 14. Autobusy linii 14 kursują co 30 min. w godz. szczytu dnia powszedniego i co 40 min. poza szczytem, z pętli na Podolszycach jadą ulicami Armii Krajowej, Wyszogrodzką, Piłsudskiego, Chopina, Mickiewicza, Jachowicza, Kobylińskiego, Dobrzyńską i Medyczną na Winiary. Nie czekaj na 19 – 14 dojedziesz szybciej do odległych dzielnic miasta!