REKLAMA

Doprowadził dziewczynkę do „innej czynności seksualnej” w płockim autobusie

REKLAMA

Komenda Miejska Policji w Płocku informuje, że w autobusie linii 3 minionej doby doszło do napaści seksualnej na 14-latkę. Nieznany mężczyzna doprowadził dziecko do innej czynności seksualnej.

4 listopada w autobusie płockiej komunikacji miejskiej doszło do napaści seksualnej na 14-latkę.

PowiązaneTematy

– Mężczyzna w autobusie linii nr 3 na trasie Jachowicza – Czwartaków doprowadził małoletnią do poddania się innej czynności seksualnej. Pokrzywdzona nie odniosła obrażeń ciała – informuje płocka policja.

Jak się dowiedzieliśmy, zdarzenie miało miejsce pomiędzy godz. 20 a 21, a dziewczynka opowiedziała o zdarzeniu rodzicom, którzy zgłosili ten fakt na policję. Obecnie trwają czynności, mające na celu ustalenie tożsamości tego mężczyzny.Na Komendę Miejską Policji w Płocku zgłoszono tego dnia również kradzież saszetki wraz z dokumentami i pieniędzmi. Wartość strat oszacowano na 1200 zł.

W ostatniej dobie policjanci odnotowali 9 kolizji, z czego 6 miało miejsce na terenie Płocka. Funkcjonariusze zatrzymali jednego pijanego kierowcę. Mężczyzna zakończył podróż na ul. Wyszogrodzkiej w Płocku.

Gdzie radar?

5 listopada policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 14-22 na trasie K-62.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 19

 1. Matka says:

  Wstyd czytać co nie których jeśli macie dzieci to powinniście zrozumieć a nie krytykować że tak puzno wracała miała Powód to wracała . Jakiś Wietnamczyk czy inny obcokrajowiec nie powinien takiego czegoś robić a my jako Polacy powinniśmy się bronić i szanować jeden drugiego a nie psy wieszać.

 2. Tak obiektywnie says:

  Co można podciągnąć do innej czynności seksualnej. Można jaśniej redagować? Media powinny podawć fakty, a nie hipotezy i nie wzbudzać być może potrzebnie lub całkiem nie,wyobraźnię czytelników ,, co tam się stało”

 3. spokojnie says:

  14 latka : niestabilnie emocjonalna. moze konfabulowac., szukac rozglosu, popularności. jesli kamery pokaza, że w jej poblizu krecil się ktos. to ma zakonczone zycie. bo prorok mu zawali 3 mce aresztu, w areszcie go psych. wykoncza, straci prace itd
  a na koncu maloletnia przyzna, ze wyłapała 3x ndst w szkole i ot tak.
  nie ferujcie wyroków….
  to może byc dziad, któremu sie „należy” ale jesli maloletnia konfabulowala (a nie poniesie za to kary) to ktos może miec zniszczone zycie.

 4. Anonim says:

  Ludzie co to jest kur**A za różnica gdzie jechała jakb była ubrana. Raczej jest zimno i w mini nie jechała. Nawet jeśli to ktoś ją molestował w autobusie… pedofila tłumaczycie? To kim sami jesteście?….

  • Mo says:

   Dokładnie tak jak mówisz, nie ważne czy szła nago czy ubrana i jak ubrana. Takie rzeczy nie powinny się dziać i nie powinna byc przyzwolenia.Jeśli tak to postrzegacie to współczuję Waszym córkom i żonom, bo to może spotkać każdą dziewczynkę i kobietę. Ludzie jednak mózgów nie mają. Ciekawe czy swojej córce powiedzą Pan mógł tak robić bo ubrałaś się nie tak, kretyni nie ludzie.

 5. Wstyd says:

  pewnie wracała z galerii ubrana w mini i z makijazem 30to latki

  • Użytkownik says:

   Mogła sobie wracać ubrana i umalowana jak chce, nic nie tłumaczy napaści na tle seksualnym , nikt nie ma prawa naruszać nietykalności drugiej osoby.

  • .. says:

   To świetny powód do zaczepienia tej osoby.

  • Asss says:

   Ale tempy ołówek z Ciebie. Pewnie masz tak samo naj#bane jak ten co molestowal. Wstyd człowieku powinno się odciąć cię od internetu to byś te swoje wypociny opowiadał przy wigilijnym stole to by cie dopiero rodzina brawami narodziła

  • XDDSDDD says:

   Czy ty jestes człowieku uposledzony? Nawet gdyby jechała nago nie mi prawa jej dotknąć

  • Anonim says:

   Pewnie co kogo obchodzi jak była ubrana to nie powinno sie wydarzyć.

 6. Endrju says:

  Ta 14 latka wracała ze szkoły o 21?? sama? Nie powinna być już w domu?

  • Ginger says:

   Dzieci o tej porze wracają z treningów i innych zajęć dodatkowych, tak ze zamiast czepiać się dziewczyny, może lepiej zwrócić uwagę jak zachował się ten „pan”

   • Endrju says:

    Wina rodziców że dziecko samo wraca po nocy. A co do tego pedofila to 2 sprawa..

  • Anonim says:

   A co to cisza nocna o 22

   • Endrju says:

    Nie cisza nocna… tylko dziecko samo wraca po nocy jak już jest ciemno. Wakacje się juz skończyły że się sciemnia po 21 dopiero.

  • balladyna says:

   nie, bo była reforma szkolna i teraz dzieci kończą o takich godzinach :)

   • uki says:

    A co to po ciemku nie można chodzić a jak dzieci z terenów wiejskich chodzą di szkół w Płocku i do autobusu rano do autobusu muszą dojść i po szkole jeszcze raz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU