REKLAMA

Kreatywne i ekologiczne zabawki? Są takie w Płocku!

REKLAMA

Rodzice coraz częściej szukają takich zabawek dla swoich pociech, które nie tylko będą rozwijały maluchy pod kątem kreatywności, ale i spełnią normy ekologiczne. Takie zabawki znajdziemy w jednym z płockich sklepów.

W Galerii Tayger znajduje się sklep Happy Świat Zabawek i Szkoły, w którym znajdziemy całą gamę propozycji prezentów, spełniających funkcję edukacyjną, pobudzających kreatywność dziecka, a przy okazji ekologicznych.

Mowa o drewnianych zabawkach edukacyjnych, które cieszą się dużą popularnością wśród nowoczesnych rodziców, którzy chcieliby, aby ich dzieci dobrze się rozwijały. Wykonano je z poszanowaniem środowiska i dbałością o każdy szczegół – tak, aby były bezpieczne dla dzieci.

PowiązaneTematy

– Znajdziecie u nas zabawki edukacyjne, wpływające na wszechstronny rozwój maluchów i pozwalające rozkwitnąć ich talentom. Staramy się także, aby były to rzeczy przyjazne dla środowiska – zapewniają w sklepie Happy Świat Zabawek i Szkoły.

To sklep wyjątkowy również z tego powodu, że sklepów typowo zabawkowych jest w Polsce coraz mniej. W ostatnich latach bowiem stacjonarne sklepy z zabawkami znikają z krajobrazu miast. Zabawki zostały wypchnięte do hipermarketów i wrzucone między warzywa a chemię gospodarczą.

– Doskonale pamiętamy czasy dzieciństwa – wtedy wejście do sklepu z zabawkami to było wydarzenie – mówi właściciel Happy Świat Zabawek i Szkoły. – W naszym sklepie prezentujemy alternatywne podejście do zabawek. Można znaleźć u nas rzeczy, których nie ma nigdzie indziej. Proponujemy dzieciom i rodzicom zabawki kreatywne, czyli takie, które pobudzają zmysły i ciekawość świata. Zabawki te są zasilane prawami fizyki i wyobraźni. Dzięki nim można rozwijać różne zainteresowania – dodaje.

Pomimo ich niewątpliwych walorów, zabawki w sklepie Happy Świat Zabawek i Szkoły są na każdą kieszeń. Ceny produktów wahają się od kilku do kilkuset złotych.

– Zależy nam, aby mógł u nas sobie coś kupić także ośmioletni chłopak, który z tornistrem wpada do sklepu prosto ze szkoły. Stąd też proponujemy wiele drobiazgów za kilka czy kilkanaście złotych. Część produktów jest o wiele droższa, ale idzie też za tym odpowiednia jakość. Naszym największym marzeniem jest, aby zabawki pozostawały w rodzinie na kilka pokoleń – tłumaczy właściciel sklepu.

Nowoczesne, drewniane zabawki to doskonała alternatywa dla zabawek elektronicznych. Czasami to właśnie te zwykłe, proste w swojej konstrukcji zabawki mogą dać dziecku więcej radości, niż skomplikowana zabawka elektryczna. Dlaczego? Bo to one uruchamiają największą siłę dzieci – wyobraźnię.

A jakie propozycje na prezent mają w sklepie Happy Świat Zabawek i Szkoły? To między innymi nowości ze znanych i świetnych firm, jak polskie Lupo – Manufaktura Zabawek, Goki, Melissa and Douglas, Small foot, Viga i wiele innych. Są to marki, których maksymą jest dostarczanie wysokiej jakości, naturalnych zabawek dla radości dzieci. Wszystkie zabawki wykonane są w nowoczesnym designie, z naciskiem na bezpieczeństwo.

Tęcza

Jeżeli szukasz wyjątkowej zabawki dla dziecka, drewnianej, uniwersalnej i pobudzającej dziecięcą wyobraźnię, to Tęcza Lupotoys jest doskonałym pomysłem. Daj się zainspirować wyjątkową drewnianą zabawką, z którą zabawa trwa i trwa, dopóki Twoja wyobraźnia nie zna granic. Te kolorowe drewniane łuki kryją w sobie znacznie więcej możliwości, niż mogłoby wydawać się na pierwszy rzut oka.

Dziecko może ustawić z nich tęczę i odkryć w jakiej kolejności układają się kolory. Może stworzyć z nich barwny tunel dla aut lub most. Rozstawione oddzielnie sprawdzą się jako bramki, przez które można turlać kulki lub puszczać samochodziki. Drewniane łuki przy odrobinie cierpliwości i fantazji można na wiele sposobów ustawiać jedne na drugich.

Każdy z nich da się również wykorzystać jako element konstrukcji powstającej z innych klocków. Dzieci chętnie zamieniają je w kołyski dla lalek lub ogrodzenie dla „zwierzaków”. Tak naprawdę, to co powstanie zależy wyłącznie od kreatywności dziecka, bo siła tkwi w prostocie.

Tablica sensoryczna

Zabawa, niespodzianki i… zamki! Wszystko, co maluchy lubią najbardziej w jednej zabawce oraz odpowiedź na pytanie: co by tu dzisiaj zmajstrować?! Za kolorowymi drzwiami można znaleźć sympatyczne zwierzaki. Tablica, oprócz wspierania rozwoju manualnego, uczy liczenia, rozpoznawania kolorów, zwierząt i kształtów oraz logicznego myślenia.

Znana amerykańska firma Melissa & Doug karierę zaczynała przeszło 25 lat temu w… garażu! Dziś ma w swojej ofercie mnóstwo wspaniałych zabawek z drewna, zestawów kreatywnych, kostiumów i rewelacyjnych zabawek do piasku.

Happy Świat Zabawek i Szkoły
Galeria Tayger
ul. Królewiecka 2, Pawilon 11
Godziny otwarcia: pn-pt 10-18, sobota 10-14
happy-zabawki.pl
facebook.com/happyzabawki

 

artykuł promowany