W Płocku pobiegli dla autyzmu

ADVERTISEMENT

Klub Rodziców Razem dla Autyzmu po raz kolejny zaprosił do uczestnictwa w akcji, która ma na celu uświadomienie, z czym zmagają się autystycy. IV Bieg Charytatywny „Razem dla Autyzmu” wrócił na płocką starówkę, gdzie odbyła się pierwsza edycja tej imprezy.

31 marca na Starym Rynku w Płocku odbył się IV Bieg Charytatywny „Razem dla Autyzmu” – impreza z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, który przypada 2 kwietnia.

Jak co roku, najpierw wystartował Bieg „Krasnala” dla dzieci na dystansie 100 metrów, bo którym ruszył Bieg Główny, na dystansie około 5 km.

PowiązaneTematy

Pierwsze miejsca wśród panów w biegu głównym zajęli: Przemysław Obara z MUKS Płock, Artur Kamiński z Płock Biega No Age Limit, a trzecie Michał Ruciński z Junior 15. Wśród pań najszybsza była Karolina Giżyńska z TKKF Płock, druga Anna Blachowska z Biegaj z Dymkiem, na trzecim miejscu uplasowała się Marzena Rucińska z Junior 15.

Nie o miejsca tu jednak chodziło, dlatego pamiątkowy medal otrzymał każdy, kto wziął udział w Biegu Głównym, bez względu na liczbę pokonanych okrążeń.

Przypomnijmy, że już wkrótce, 7 kwietnia, w Radotkach koło Płocka odbędzie się również Bieg Charytatywny z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu.

Wkrótce bieg dla autyzmu. Co zaplanowano?