REKLAMA

W Płocku pobito dziecko. Dwulatek trafił do szpitala

REKLAMA

Wstrząsającą informację otrzymaliśmy w piątek rano. W nocy zostało pobite dwuletnie dziecko, trafiło do szpitala. Trwają czynności policji w tej sprawie.

O zdarzeniu, do którego doszło przy ul. Słonecznej w Płocku, poinformował nas anonimowo czytelnik. Jak wyjaśnił, w nocy z 28 na 29 marca doszło do pobicie dwuletniego chłopczyka w jednym z mieszkań.

– Mama pije, a dzieci chodzą po osiedlu i proszą o jedzenie. Wiele razy w tym domu były interwencje policji i nikt z tym nic nie robi – denerwuje się nasz informator.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, w domu jest jeszcze trójka dzieci, ich ojciec z nimi nie mieszka, ale pobicia dokonał prawdopodobnie mężczyzna. Są to jednak niepotwierdzone jeszcze informacje.

PowiązaneTematy

Zapytaliśmy o to zdarzenie w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku.

– Potwierdzam, że doszło do takiego zdarzenia, zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 21.50 od lekarza – powiedziała nam sierż. sztab. Krystyna Kowalska. – Dziecko miało zasinienia, które mogły wskazywać na pobicie. Obecnie dziecko przebywa w szpitalu przy ul. Medycznej w Płocku. Trwają policyjne czynności w tej sprawie pod nadzorem prokuratora. Dzisiaj materiały zostaną przekazane do prokuratury, który podejmie dalszą decyzję, w jakim kierunku będzie toczyło się postępowanie. Więcej informacji na razie nie możemy udzielać – dodała.

Dziecko przebywa obecnie w szpitalu, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.