REKLAMA

UFO nad Płockiem? „To najliczniejsze od 20 lat manifestacje niezidentyfikowanych obiektów latających”

REKLAMA

W marcu tropiciele UFO zauważyli różnego rodzaju aktywności niezidentyfikowanych obiektów nad Mazowszem. Do badaczy zgłosiło się już ponad 80 świadków.

Mieszkańcy północnego Mazowsza od kilku tygodni obserwują na niebie pomarańczowe światła. Jak przekonują tropiciele UFO, są to najliczniejsze od 20 lat manifestacje niezidentyfikowanych obiektów latających. Kule pomarańczowego światła zaobserwowano nawet nad Warszawą, gdzie nie wolno wykonywać ćwiczeń wojskowych.

Badacze spisują relacje świadków, tylko w marcu zgłosiło się ponad 80 osób. Przekonują oni, że światła na pewno nie są wojskowymi flarami z samolotów. Na kanale YouTube UFO Alarm można zobaczyć kilka filmów, rejestrujących dziwne zjawiska na niebie, które nagrano nad Warszawą, w okolicy Płońska, Lipnik czy Wyszogrodu. Czy to rzeczywiście UFO?

Zdaje się w to wierzyć były Prezydent Polski, Lech Wałęsa. W trakcie spotkania w Krośnie stwierdził, że na innych galaktykach są organizmy na trzy razy wyższym poziomie rozwoju intelektualnego. Ostrzegał też przed konsekwencjami wizyty kosmitów na naszej planecie.

– Wyższa cywilizacja przyjeżdża i przygląda się, co tu wyprawiają. Jak zagrozimy destabilizacji Putinem, oni nam przeszkodzą, przetną na pół, ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie, przytrzymają nas 5 tys. lat. Przyślą nam Adama i Ewę i będziemy od nowa budować. To też musimy brać pod uwagę. – mówił Lech Wałęsa.Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 12

 1. UfoofU says:

  My pierwszy raz widzieliśmy w Płocku w 2011 roku na rybach nad wisłą .. każdy myślał że makaron na uszy nawijamy a tak było pokazywały się od 2 do 6 kuli jak by słońce z oddali i w błyskawicznym tempie się przemieszczały .. to było coś niesamowitego , może w końcu przestaną nas oszukiwać i powiedzą prawdę taka szycha jak pan Wałęsa na pewno wie co jest pięć :D

 2. Gal says:

  Sam widziałem to 3 dni temu nad starym miastem w Płocku

 3. Magda says:

  To co zostaje tu opisane widziałam na własne oczy. Były to światła pomarańczowe różnej wielkości i w różnych położeniach, które pochwili gasły. Zatrzymałam samochód i wysiadłam bo widok czegoś takiego na niebie bardzo mnie zainteresował. Żałuję, że tego nie nagrałam lub nie zrobiłam zdjęcia, ale były to ułamki sekund jak zauważyłam cudo na niebie.

 4. UFO Patrol says:

  Ale dlaczego od razu pojawia się słowo: alarm?
  Ja raczej nazwę to: zbawcy!
  ???????

 5. Anonim says:

  Zdarza się wieczorami rozbłyski widzieć ,to nie drony .
  Miasto Aniołów ?

 6. Mateusz says:

  Ja to nawet widzialem kilka tygodni temu rowniez byli

 7. Janek says:

  Gdzie te słynne drony a może by tak sprawdzić dymiace kominy Orlenu

 8. Mariko says:

  UWAGA ANI ARTYKUŁ ANI TA OPINIA NIE JEST PIERWSZO KWIETNIOWYM ŻARTEM. Będą nam dawać znać o sobie coraz częściej abyśmy się z nimi oswoili. Przypominam, z okazji Światowego Dnia Ambasady dla przybyszów z kosmosu zapraszamy na bezpłatny wykład w Katowicach na ich temat.
  6 kwietnia.18:00 – 20:00 , Hotel Katowice, Al. Korfantego 9
  Organizator: Polski Ruch Raeliański

 9. mz says:

  a to śmieszki w redakcji siedzą :D
  prima aprillis

 10. Modem says:

  Skąd wiecie że to ufo było a może dron to byl?

 11. Anonim says:

  To Adam i Ewą jeszcze żyją….? Kuźwa muszą się nieźle trzymać….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU