REKLAMA

UFO nad Płockiem? „To najliczniejsze od 20 lat manifestacje niezidentyfikowanych obiektów latających”

REKLAMA

W marcu tropiciele UFO zauważyli różnego rodzaju aktywności niezidentyfikowanych obiektów nad Mazowszem. Do badaczy zgłosiło się już ponad 80 świadków.

Mieszkańcy północnego Mazowsza od kilku tygodni obserwują na niebie pomarańczowe światła. Jak przekonują tropiciele UFO, są to najliczniejsze od 20 lat manifestacje niezidentyfikowanych obiektów latających. Kule pomarańczowego światła zaobserwowano nawet nad Warszawą, gdzie nie wolno wykonywać ćwiczeń wojskowych.

Badacze spisują relacje świadków, tylko w marcu zgłosiło się ponad 80 osób. Przekonują oni, że światła na pewno nie są wojskowymi flarami z samolotów. Na kanale YouTube UFO Alarm można zobaczyć kilka filmów, rejestrujących dziwne zjawiska na niebie, które nagrano nad Warszawą, w okolicy Płońska, Lipnik czy Wyszogrodu. Czy to rzeczywiście UFO?

PowiązaneTematy

Zdaje się w to wierzyć były Prezydent Polski, Lech Wałęsa. W trakcie spotkania w Krośnie stwierdził, że na innych galaktykach są organizmy na trzy razy wyższym poziomie rozwoju intelektualnego. Ostrzegał też przed konsekwencjami wizyty kosmitów na naszej planecie.

– Wyższa cywilizacja przyjeżdża i przygląda się, co tu wyprawiają. Jak zagrozimy destabilizacji Putinem, oni nam przeszkodzą, przetną na pół, ziemia się zwinie, wszystkich nas zgniecie, przytrzymają nas 5 tys. lat. Przyślą nam Adama i Ewę i będziemy od nowa budować. To też musimy brać pod uwagę. – mówił Lech Wałęsa.