REKLAMA

Kolejny park handlowy w Płocku? Spółka potwierdza plany, budowa ruszy wkrótce

REKLAMA

Firma P.A. Nova potwierdza plany budowy parku handlowego w Płocku. Inwestycja ma ruszyć jeszcze w tym roku.

P.A. Nova jest firmą oferującą usługi w zakresie kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych i zarządzającą portfelem obiektów własnych. Spółka jest notowana na GPW od 2007 r. W październiku otwiera najnowszy obiekt, w Ząbkowicach Śląskich, gdzie na terenie GLA Parku znajdzie się 15 znanych sieciówek, w tym Rossmann, Action, Media Expert, Sinsay, PSB Mrówka, Martes Sport, Kaes Sport, Deichmann, Biedronka.

Kolejna inwestycja tej spółki ma rozpocząć się w Płocku.

– Inwestycja dotyczy obiektu handlowego o powierzchni ponad 10 tys. mkw. – potwierdził nam Iwo Knopik, Marketing Manager spółki P.A. Nova. – Rozpoczęcie prac budowalnych nastąpi w czwartym kwartale 2021 r., a otwarcie obiektu planowane jest na czwarty kwartał 2022 r. – wyjaśnił.

Płocki park handlowy powstanie na działce przy ul. Bielskiej (za budynkiem starostwa powiatowego), gdzie P.A. Nova od kilku lat posiada nieruchomości gruntowe. Inwestycja w Płocku ma być warta ok. 45 mln zł.Według nieoficjalnych informacji, jednym z najemców ma być sieć Castorama, która plasuje się w czołówce najpopularniejszych sklepów w Polsce.

Park handlowy w Ząbkowicach Śląskich, fot. P.A. Nova

Duży market ogrodniczo-budowlany powstanie w Płocku? To jedna z najpopularniejszych marek

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Komentarze 8

 1. Xxx says:

  Prywatna inwestycja na prywatnym terenie… Ogarnijcie się tymi komentami, bo wasza inteligencja oraz wiedza jest przerażająca.

 2. Jojo says:

  Lysego do szamba

 3. R33 says:

  Dobre, Mosty stoją puste a tu ktoś liczy na zyski. Castorama to nie wszystko. Może Andrzej zamiast budować pastwisko postawiłby uczelnie wyższa, np medyczna, zajął się wreszcie umieralnią na Winiarach, rozgonił towarzystwo adoracji PSL. Inaczej kolejni młodzi wyemigrują.

 4. Podróżniczka says:

  Płock się wyludnia, połączenia kolejowe i autobusowe z tym miastem to koszmar. Ceny niektórych artykułów o wiele wyższe, niż w innych rejonach kraju. Płock mogę porównać do Radomia, im mniej mieszkańców, tym więcej galerii handlowych.
  P.s. Nie chcecie przeniesienia stolicy do Radomia i teraz wiem dlaczego. Wam trudno dojechać do Warszawy, a co dopiero do Radomia.

  • szatkowskije@gmail.com says:

   Takie mamy rządy w Płocku. Klika Dominika. PSL się wszędzie panoszy a przecież wiemy o czyje kieszenie potrafią dbać najlepiej. Do tego słaby Prezydent miasta, dba o ideologię nie o mieszkańców. Kochani czemu Wy się dziwicie. Wybraliście to nie płaczcie.

 5. Jan Wyrębkowski says:

  A więc będzie gdzie wydać pieniądze, bo powstaje kompleks handlowy.
  Ale ogólnie rzecz ujmując to w Płocku coraz trudniej jest zarobić pieniądze gdyż zmniejsza się liczba stanowisk pracy w produkcji, co powoduje ubytek ludności! A to następnie zmniejsza potrzebną liczbę stanowisk pracy w usługach, kulturze, rozrywce, szkolnictwie, opiece zdrowotnej, … i przez to następuje migracja ludności do dużych i rozwijajacych się ośrodków miejskich!
  Tak Płock staje się coraz mniejszym miastem!

 6. Wujek Dobra Rada says:

  Lepszy byle jaki handelek niż dobry szpadelek.

  • Płoczczanin MZRiP says:

   Nie ma znaaczenia.
   Byle uczciwie. Żadna praca nie hańbi.
   Zanim pokończyłem szkoły i trochę później też, to musiałem wykonywać różne prace(bardziej uziązliwe niż szpadelkiem).
   Teraz nie dałbym rady. Cóż zdrowie nie to.

   Takie doświadczenie pomogło mi we współpracy z operatorami na różnych istalacjach Orlenu.
   Od tych ludzi bardzo dużo nauczyłem się, jeśli chodzi o technologię chemiczną. Teraz czasami spotykamy się na ulicy i zawsze powspominamy dawne casy, tak z przyjemnością. Życzę tego innym.
   Nigdy nie nosiłem nosa 3 piętra nad głową.
   Warto być normalnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU