EchoSonda: Czy w Płocku łatwo jest znaleźć pracę?

19

Niedawno opublikowaliśmy wyniki raportu wyszukiwarki ofert pracy Adzuna.pl na temat dostępności stanowisk pracy w największych 50 miastach Polski. Płock zajął wstydliwe, 3. miejsce wśród tych miast, w których pracę znaleźć jest najtrudniej. Czy płocczanie zgadzają się z tym wynikiem?

Przypomnijmy, Adzuna Polska wykonała badanie na podstawie porównania informacji o ilości ofert, dostępnych w poszczególnych, 50 największych polskich miastach w lutym 2015 oraz najnowszych statystyk, dotyczących ilości osób bezrobotnych według danych Głównego Urzędu Statystycznego (stan na koniec grudnia 2014).

Z badania wynika, że nasze miasto jest jednym z trzech najgorszych na znalezienie pracy. W Płocku na jedną ofertę pracy przypada aż 26,98 bezrobotnych. Jeszcze rok temu w zestawieniu tych samych 50 miast, Płock zajmował 6. miejsce wśród tych z najgorszym współczynnikiem.

Zobacz również: Najgorsze miasta na znalezienie pracy? Płock na 3. miejscu…

Co na to płocczanie? Czy zgadzają się, że w Płocku trudno jest o pracę? A może… to płocczanie nie chcą pracować? Zobaczcie naszą EchoSondę.

Zobacz również: ECHOSONDA – NASZE ZAROBKI

Operator: Adek Jasiński
Rozmawiał: Dominik Jaroszewski


Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać


Ostatnie Informacje