REKLAMA

Plateau i Grechuta – nastrojowe utwory w teatrze [ZDJĘCIA]

REKLAMA

Część kobiet w Płocku miała okazję świętować przy naprawdę nastrojowej muzyce. W Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego wystąpił zespół Plateau ze znanym już cyklem „Projekt Grechuta”, ale i z najnowszą płytą…

Zespół Plateau powstał w 2000 roku. Od tamtego czasu artyści zagrali już ponad 500 koncertów – w Polsce i w Europie Zachodniej, USA i Kanadzie. Są uważani za jeden z najlepiej wypadających na żywo zespołów w Polsce. Dzięki temu, w 2001 roku zostali zaproszeni przez zespół HEY na wspólną trasę koncertową.

W Płocku, w trakcie koncertu z okazji Dnia Kobiet, zagrali materiał z ostatniej „Projektu Grechuta” w nowych, akustycznych i nastrojowych wersjach. Publiczność usłyszała oczywiście (i nuciła) takie przeboje jak „Dni, których nie znamy”, „Niepewność” czy „Będziesz moją Panią”. Pojawiło się jednak również kilka premierowych utworów z nowej płyty Plateau, która ukaże się jesienią tego roku.Gościnnie wystąpili z zespołem: Sonia Bohosiewicz, Ewa Błachnio (Kabaret Limo) oraz Krzysztof Kiljański.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Agata says:

    Przepiękny i wzruszający koncert.
    Niech załują ci co nie byli!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU