EchoSonda: Czy w Płocku łatwo jest znaleźć pracę?

REKLAMA

Niedawno opublikowaliśmy wyniki raportu wyszukiwarki ofert pracy Adzuna.pl na temat dostępności stanowisk pracy w największych 50 miastach Polski. Płock zajął wstydliwe, 3. miejsce wśród tych miast, w których pracę znaleźć jest najtrudniej. Czy płocczanie zgadzają się z tym wynikiem?

Przypomnijmy, Adzuna Polska wykonała badanie na podstawie porównania informacji o ilości ofert, dostępnych w poszczególnych, 50 największych polskich miastach w lutym 2015 oraz najnowszych statystyk, dotyczących ilości osób bezrobotnych według danych Głównego Urzędu Statystycznego (stan na koniec grudnia 2014).

PowiązaneTematy

Z badania wynika, że nasze miasto jest jednym z trzech najgorszych na znalezienie pracy. W Płocku na jedną ofertę pracy przypada aż 26,98 bezrobotnych. Jeszcze rok temu w zestawieniu tych samych 50 miast, Płock zajmował 6. miejsce wśród tych z najgorszym współczynnikiem.

[button href=”http://petronews.pl/najgorsze-miasta-na-znalezienie-pracy-plock-na-3-miejscu/” align=”left”]Zobacz również: Najgorsze miasta na znalezienie pracy? Płock na 3. miejscu…[/button]

Co na to płocczanie? Czy zgadzają się, że w Płocku trudno jest o pracę? A może… to płocczanie nie chcą pracować? Zobaczcie naszą EchoSondę.

[button href=”http://petronews.pl/echosonda-nasze-zarobki/” align=”left”]Zobacz również: ECHOSONDA – NASZE ZAROBKI[/button]

Operator: Adek Jasiński
Rozmawiał: Dominik Jaroszewski