Zostań gwiazdą Rodzinki.pl

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W sobotę, 21 czerwca, w Płocku odbędzie się ogólnopolski casting do serialu Rodzinka.pl. Do naszego miasta wraz z ekipą telewizyjną TVP przyjedzie Małgorzata Kożuchowska i Maciej Musiał. 

Casting przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 8 do 14 lat. Jego laureat wygra wyjazd na plan zdjęciowy serialu, a także przejdzie do kolejnego etapu, finałowego castingu w Warszawie. – Ogromna scena, kolorowe reflektory, profesjonalne nagłośnienie, scena zaaranżowana na profesjonalny plan zdjęciowy, emocje i adrenalina – to zostanie w pamięci odwiedzających na długo  zachęcał Artur Koziński, przedstawiciel Galerii Wisła, w której to odbędzie się casting.

Gośćmi specjalnymi będą aktorzy serialu Rodzinka.pl, Małgorzata Kożuchowska i Maciej Musiał. Zaproszone gwiazdy odpowiedzą na pytania zgromadzonej publiczności, a następnie rozdadzą autografy w strefie “czerwonego dywanu”.

Podczas trwania castingów nie zabraknie atrakcji dodatkowych. Wszyscy chętni będą mogli odwiedzić Stanowisko Filmowych Efektów Specjalnych. Odbędzie się również konkurs na najzabawniejsze rodzinne zdjęcie, a na stanowisku charakteryzacji będzie  można upodobnić się do ulubionego bohatera.

Casting zaplanowano w Galerii Wisła w sobotę, 21 czerwca, w godzinach od 12 do 19. Rejestracja uczestników odbywać się będzie zaś od godziny 11.30 do 18.30. Ilość miejsc jest ograniczona.

Szczegółowe informacje o castingu oraz regulamin można znaleźć na stronie internetowej Galerii Wisła.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji