REKLAMA

Atrakcje dla fanów lotnictwa

REKLAMA

W najbliższy piątek w MDK-u odbędzie się kolejne otwarte spotkanie z fotografią. Tematyką najbliższego będzie fotografia lotnicza, a dokładnie wspomnienia płockich pikników lotniczych.

To już szóste otwarte spotkanie z Płocką Grupą Fotograficzną. – Po majowym, plenerowym spotkaniu przyszedł czas na “bujanie w obłokach” i konkurs pod tytułem “Niebo do wynajęcia” – mówią organizatorzy. Inspiracją do stworzenia szóstego spotkania jest tradycja płockich pikników lotniczych, mityngu lekkoatletycznego czy pasji do nieba, która może przejawiać się w różnych ruchach. Interpretacja tematu jest dowolna, a ludzie potrafią zaskoczyć swoją wizją i na to liczą organizatorzy.

Każda nauka poparta praktyką przynosi zamierzony efekt, dlatego w ramach części praktyczno-pokazowej wykładów, uczestnicy zostaną przeniesieni do świata fotografii lotniczej. Płocka Grupa Fotograficzna 13 czerwca o godzinie 18.30 przedstawi najlepsze zdjęcia z maszynami latającymi na pierwszym planie oraz opowie o tajnikach doskonałości tych zdjęć.Fot.: Płocka Grupa Fotograficzna

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU