Atrakcje dla fanów lotnictwa

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W najbliższy piątek w MDK-u odbędzie się kolejne otwarte spotkanie z fotografią. Tematyką najbliższego będzie fotografia lotnicza, a dokładnie wspomnienia płockich pikników lotniczych.

To już szóste otwarte spotkanie z Płocką Grupą Fotograficzną. – Po majowym, plenerowym spotkaniu przyszedł czas na “bujanie w obłokach” i konkurs pod tytułem “Niebo do wynajęcia” – mówią organizatorzy. Inspiracją do stworzenia szóstego spotkania jest tradycja płockich pikników lotniczych, mityngu lekkoatletycznego czy pasji do nieba, która może przejawiać się w różnych ruchach. Interpretacja tematu jest dowolna, a ludzie potrafią zaskoczyć swoją wizją i na to liczą organizatorzy.

Każda nauka poparta praktyką przynosi zamierzony efekt, dlatego w ramach części praktyczno-pokazowej wykładów, uczestnicy zostaną przeniesieni do świata fotografii lotniczej. Płocka Grupa Fotograficzna 13 czerwca o godzinie 18.30 przedstawi najlepsze zdjęcia z maszynami latającymi na pierwszym planie oraz opowie o tajnikach doskonałości tych zdjęć.

Fot.: Płocka Grupa Fotograficzna

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji