REKLAMA

Znów wielka awaria. Tym razem Gmail, YouTube, Mapy Google…

REKLAMA

Zaledwie kilka dni temu pisaliśmy o awarii produktów Facebooka na międzynarodową skalę, tymczasem w poniedziałek doszło do ogromnej awarii usług Google.

Niektórzy z naszych czytelników mogli już zauważyć problem z zalogowaniem się do poczty na Gmail czy korzystaniu z YouTube. W poniedziałek, 14 grudnia doszło do dużej awarii usług Google. Jej przyczyny nie są jeszcze znane, na pewno jednak skala problemu jest ogromna.

Nie działa wam poprawnie FB i Messenger? To ogólnoświatowa awariaOkazuje się, że masowo dochodzi do braku możliwości dostępu do usług takich jak Gmail, Dysk Google, YouTube czy Mapy Google. Użytkownikom z Polski serwis wyświetla błędy 500, 502 i 404, dysk Google informuje, że „Serwer napotkał błąd. Spróbuj ponownie później”, a YouTube: „Oops, something went wrong”.

Wygląda jednak na to, że awaria dotyczy całego świata. Sprawdziliśmy, że podobne problemy w dostępie do usług występują w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Holandii i Japonii, a raporty o awariach firmy na DownDetector obejmują cały świat.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 5

 1. Wojna trwa says:

  To nie jest awaria to celowe odcięcie ludzi od źródeł informacji tzn niezależnych mediów jak w realu 24 który żydowski YouTube już blokuje oraz celowe ograniczenie komunikowania się między ludźmi. Tylko idiota uwierzy w awarie

 2. Ziomek says:

  Pierdu pierdu…… Kiedy zrobicie materiał o przekrętach przy budowie obwodnicy???? Pewnie nigdy, bo wtedy trzeba by było ujawnić kto za to odpowiedzialny jest i czy przypadkiem prezydent Płocka nie ma wiedzy o tej sprawie i dlaczego milczy???!!!!!

  • Żeby zrobić taki materiał, musielibyśmy mieć wiedzę na ten temat. Jeśli Pan ma, proszę się z nami podzielić – wystarczy napisać na nasz kontakt, gwarantujemy anonimowość. Pozdrawiam.

  • Daro says:

   A skąd mają wiedzieć że były jakieś przekręty?
   Napisałeś do nich? Opisałeś to gdzieś? A może po prostu kłamiesz?

   • Łukasz says:

    Daro, co tak się denerwujesz???? A skąd niby płockie media mają mieć wiedzę o takich wałach, skoro do takich informacji trzeba mieć dojście i przede wszystkim trzeba znać ludzi. No chyba, że coś Daro wiesz i stąd ta nerwówka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU