REKLAMA

Zima latem – burze i trąby powietrzne tym razem nad powiatem

REKLAMA

We wtorek żywioł znów pokazał swoją siłę, tym razem w powiecie płockim. Czytelnicy przesyłają nam zdjęcia i filmy z przejścia wichur przez okolicę Płocka.

26 czerwca w godzinach popołudniowych nasi czytelnicy zaczęli przesyłać zdjęcia i filmy z okolic Płocka, na których widać lej podobny do tego, który wyrządził w poniedziałek tak ogromne szkody na osiedlu Radziwie.

PowiązaneTematy

Pani Ania przesłała zdjęcia, na których widać burzę, która przeszła około 30 kilometrów od Płocka. Pani Kasia pokazała zjawiska, które można było zaobserwować podczas burzy w Nowym Miszewie (gm. Bodzanów). Również pani Julia przesłała zdjęcia z gminy Bodzanów. – Pojawiają się i znikają trąby powietrzne – napisała.

Zdjęcia z miejscowości Wołowa (gm. Bulkowo) przesłał pan Piotr. – Na pierwszym zdjęciu po przybliżeniu widać lej – zwrócił uwagę. Pani Monika natomiast pokazała efekty półgodzinnego opadu gradu w miejscowości Nowe Łubki za Blichowem. – Taką mamy zimę latem – zażartowała.Podobne opady gradu były w Nowym Duninowie, o czym poinformowała pani Natalia.

Meteorolodzy zapowiadają, że jeszcze w środę mogą pojawić się opady deszczu, nie powinny już natomiast występować tak gwałtowne zjawiska atmosferyczne.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU