REKLAMA

Ławki z grillem na nabrzeżu? Tak już jest!

REKLAMA

Jest, ale we Włocławku, gdzie tzw. „WłocŁawki” biją rekordy popularności. To pomysł, wykonanie i promocja, której płocczanie… nieco zazdroszczą.

– Włocławek ZAZDRO! Włocławek na swoich bulwarach ustawił pierwsze w Polsce ławki z wbudowanym grillem, czyli WłocŁawki. Mega pomysł! – przeczytaliśmy na profilu jednego z płocczan i… trudno się z tym nie zgodzić.

Na nabrzeżu we Włocławku ustawiono specjalne ławki, na których są zamontowane grille. – WłocŁawki to miejsce dla was. Wpadajcie na nie, kiedy chcecie! Grillujcie, spotykajcie się, celebrujcie lato z rodziną, znajomymi, mieszkańcami regionu i całej Polski – zapraszają pomysłodawcy tej atrakcji na specjalnie stworzonej stronie internetowej, gdzie zapewniają hasłem promocyjnym: WłocŁawki – usiądziesz z wrażenia!

Fot. wloclawki.pl

A pomysłodawcą i sponsorem jest firma Maspex, czyli producent ketchupu Włocławek, który zadbał nie tylko o nietypowe ławki, ale i o odpowiednią promocję imprezy inaugurującej sezon na grilla. Najpierw na włocławskich bulwarach stanęły pomalowane na niebiesko i czerwono ławki oraz wielki słoik ketchupu Włocławek z licznikiem odliczającym czas do imprezy.

– Działania podjęte w ramach akcji to podziękowanie od marki Włocławek dla swoich wiernych konsumentów – wyjaśniali pomysłodawcy akcji.– To teraz na grilla do Włocławka – podsumował w komentarzu do posta płocczanin…

Fot. wloclawki.pl

Jak wam się podoba? Czy takie ławki sprawdziłyby się również na płockim nabrzeżu wiślanym? Oczywiście… po remoncie.

 

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 9

 1. Ania says:

  Czytam te komentarze i nigdy Wam sie nie dogodzi.A tak to narzekacie,ze nie ma gdzie isc i milo spedzic czas

 2. kałszanka says:

  Kałszanka będzie zatruwać powietrze. Łysy z gminem, będzie nadal krzyczał wiecej tlenu mniej benzenu. Wystarczy, że plebs przyjeżdza do grabiny i na plaży w pasie leśnym smrodzi kałsznką i zostawia puszki po harnasiu za 1,5 w promo ze stonki.

 3. michalele says:

  Przypomne ze „Włocławek” jaki pamietamy to teraz ketchup Dworski. Fabryka we Włocławku została sprzedana i produkuje inny ketchup. Produkcja Dworskiego jest w Toruniu.

 4. Olo says:

  Fajna sprawa

 5. Kasiula says:

  Nieeee tylko syf będzie. Ludzie puszek po piwku nie sprzatną a co dopiero torby po kiełbie….

 6. student says:

  I cały dym z grilla leci prosto w twarz? Niefortunne rozwiązanie.

 7. 89 says:

  Bardzo dobry pomysł, idealnie by się ławeczki wkomponowaly w płocki nabrzeze! Jestem za.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU