REKLAMA

W Płocku i okolicach łamią się drzewa, występują zamiecie piaskowe

REKLAMA

Mieszkańcy Płocka i okolic muszą dzisiaj szczególnie uważać. Silny wiatr łamie drzewa i powoduje zamiecie piaskowe, które drastycznie ograniczają widoczność.

Od rana nasi czytelnicy informują o utrudnieniach i zagrożeniach związanych z silnymi porywami wiatru. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wystosował ostrzeżenie dla mieszkańców powiatu płockiego.

– Przewiduje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 45 km/h, w porywach do 80 km/h, z południowego wschodu od godz. 11:45 dnia 23.04.2019 do godz. 21:00 dnia 23.04.2019 – ostrzega IMGW.

Tymczasem rano obok bloku przy Słodowej 4 w Płocku złamał się konar drzewa i strażacy musieli interweniować, by usunąć zagrożenie dla osób poruszających się w pobliżu.

Czytelnicy przesłali nam też nagrania zamieci piaskowej, która przetoczyła się przez trasę Bielsk-Drobin i gminę Brudzeń Duży. Należy uważać na korki i zachować szczególną ostrożność, aby uniknąć kolizji.Trasa Bielsk-Drobin

fot. nadesłane przez czytelnika

Gmina Brudzeń Duży

Trasa Zągoty -Bielsk

23 kwietnia o godzinie 11 tak wyglądała trasa Zągoty-Bielsk. Jak ostrzega czytelnik, momentami widoczność była bliska zeru. W takich samych warunkach pod Drobinem zdarzyło się kilka kolizji.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 6

 1. Agata says:

  A jakaś genialna Pani z prywatnej firmy po zadzwonieniu po pomoc w pocięciu i wywiezieniu krzaka wyrwanego przez wiatr z korzeniami oznajmiła że najpierw trzeba go zmierzyć bo jeśli jest duży objętościowo, to traktowany jak drzewo a drzew się nie wycina. No geniusz, krzak 3metrowy leży na podwórku a ona o nielegalnym wycinaniu drzew.

 2. Anonim says:

  Powycinali krzaki i drzewa przy drogach i takie skutki… Zapraszam na burzę piaskową na trasie Łąck – Gostynin, tuż za Łąckiem.

 3. Popo says:

  Na Wyszogrodzkiej też interweniowali strażacy bo po latach drzewo wyszło do połowy z korzeniami i musieli je wyciąć.

 4. Pojo Loko says:

  Prawie jak na kazachskim stepie.

 5. Agro Farmyr pełnum gęmbu says:

  łoooo ale to tylko na razie tak sucho, to tylko na razie :)))))))))))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU