REKLAMA

Traktor wjechał na samochód. Zginęła kobieta [ZDJĘCIA]

REKLAMA

We wtorek rano w miejscowości Żabowo (pow. sierpecki) doszło do wypadku z udziałem auta osobowego i ciągnika rolniczego. Na miejscu zginęła kobieta, kierująca autem osobowym.

Do zdarzenia doszło 22 września około godziny 7.50 w miejscowości Żabowo.

– Ciągnik rolniczy marki Fendt najechał na samochód marki Citroen – dowiedzieliśmy się w Państwowej Straży Pożarnej w Sierpcu. – Autem podróżowała jedna osoba, 43-letnia kobieta. W chwili dojazdu zastępów na miejsce zdarzenia, ciągnik stał przednią osią na samochodzie, wcześniej zepchniętym do rowu. W środku znajdowała się kobieta, która nie dawała oznak życia – informuje PSP Sierpc.Działania strażaków polegały na stabilizacji pojazdów. Z wykorzystaniem ładowarki czołowej podniesiono przednią oś ciągnika, a następnie z pomocą narzędzi hydraulicznych wykonano dostęp do osoby poszkodowanej. Niestety, lekarz znajdujący się na miejscu zdarzenia stwierdził zgon kierującej citroenem.

W akcji uczestniczyły policja, Zespół Ratownictwa Medycznego, Państwowa Straż Pożarna w Sierpcu, OSP Zawidz, OSP Osiek i OSP Słupia.

fot. OSP Zawidz
fot. OSP Zawidz

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 8

 1. Anonim says:

  Jaka wina pracodawcy? Jedzie taki co rozumu nie ma, a wy go usprawiedliwiacie. Stała się wielką tragedia, współczuję rodzinie zmarłej. Winny śmierci jest wyłącznie kierowca traktora. Osoba kierująca tak dużym sprzętem powinna przewidywać jakie będą następstwa kolizji lub wypadku i powinna być naderwszystko czujna i ostrożna. Szkoda że Polacy nie uczą się nawet na tak tragicznych zdażeniach, a do tego osoby postronne próbują to debilnie usprawiedliwiać wstyd!

 2. anonim says:

  z tego co słyszałem kierujący traktorem ma 17 lat i do tego nie zatrzymał się na znaku STOP ile w tym prawdy nie wiem ale wiem jedno współczuję z całego serca rodzinie zmarłej… może dla innych to będzie przestrogą :-(((((

  • Juriii says:

   Ponoć miał 12 lat i nie miał nóg oraz rąk. Ludzie jak zawsze muszą coś dołożyć od siebie jak nie wiedzą.

  • Adam says:

   26 lat i fakt, nie zatrzymał się przed znakiem stop. Kukurydza sama się na kiszonkę nie przerobi.

 3. Anonim says:

  tak jak każdy człowiek goni za pieniędzmi samochód mógł szybciej zasygnalizować ze będzie hamował albo wykonywał manewr jakiś

 4. Cez says:

  Pytam się ile jest warte ludzkie życie? ?? Czy wreszcie ktoś wyceni je tak żeby nie pędzić za pieniędzmi za wszelką cenę?

 5. M$ says:

  Jakim k… cudem to się stało? Myślałem, że nic mnie już na drodze nie zaskoczy. Ciekawe czy El Traktorista byl „na e-bay’u”?

  • Mieszkaniec EkoPłocka says:

   Traktarzysta był trzeźwy. Wina pracodawcy że ich goni. Sezon na kukurydzę i trza piejndze zarabiać. Porostu nie wy hamował i wyjechał z podporządkowanej w prost w auto i dalej już widać skutek tego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU