REKLAMA

Młodzi płocczanie poznają „Morskie Opowieści”

REKLAMA

Zbliża się kolejne spotkanie z cyklu  ORLEN DLA PŁOCKA – DZIECIŃSTWO Z UŚMIECHEM. Tym razem młodzi ludzie będą mieli okazję obejrzeć spektakl „Morskie Opowieści”. Przedstawienie będzie wystawiane już w niedzielę.

W niedzielę, 28 kwietnia, odbędzie się trzecie w tym roku spotkanie z teatrem dla najmłodszych płocczan w Spółdzielczym Domu Kultury Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Tym razem dzieci wraz z opiekunami obejrzą spektakl „Morskie Opowieści” (początek przedstawień o godz. 11 i 14).

Spotkanie z dziećmi odbędzie się w ramach projektu ORLEN DLA PŁOCKA  – DZIECIŃSTWO Z UŚMIECHEM. To projekt realizowany z myślą o najmłodszych mieszkańcach naszego miasta. Jego inauguracja odbyła się w marcu 2017 roku, a każda z przedstawionych sztuk, którą można oglądać bezpłatnie, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku najmłodsi widzowie zobaczą 9 przedstawień, podczas których aktorzy zapraszają ich do wspólnej zabawy.

Spektakl „Morskie Opowieści” to widowisko, które pozwoli małym widzom przenieść się na pokład statku, gdzie rozpoczną pełen przygód rejs. Rozśpiewana załoga opowie im o niejednej przygodzie, która wydarzyła się na morzu. Na pokładzie odbędzie się również akcja ratunkowa z udziałem Ratownika WOPR, a dzieci dowiedzą się, jak należy postępować w przypadku zagrożenia podczas wakacyjnego odpoczynku nad jeziorem czy morzem.

Meteorolog Krabs wyjaśni widzom, jak rozpoznawać pogodę na podstawie obserwacji chmur. Czy łatwo jest być żeglarzem? Czy każdy może śpiewać szanty? Na te pytania odpowie humorystyczny spektakl muzyczny, podczas którego nie zabraknie wspólnej zabawy.Osoby zainteresowane udziałem dzieci w spektaklu mogą odebrać bezpłatne wejściówki w SDK PSM L-W przy ul. B. Krzywoustego 3 w środę – 24 i czwartek – 25 kwietnia. Godziny dystrybucji biletów dostosowane zostały do potrzeb pracujących rodziców i opiekunów. Zaproszenia wydawane będą od godziny 17.00 do wyczerpania dziennego limitu biletów.

W celu zapewnienia dzieciom dogodnych warunków obejrzenia spektaklu oraz ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, na jedno zaproszenie może wejść jeden opiekun z dzieckiem. Jednocześnie informujemy, iż jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie wejściówki.

Szczegółowy regulamin dystrybucji biletów dostępny jest w Spółdzielczym Domu Kultury oraz na stronie internetowej SDK PSM L-W.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Rodzic says:

    Przepraszam, wiem że ten komentarz nie jest związany z tym artykułem ale muszę się zapytać. Czy ktoś wie czy jutro idziemy do szkoły i w piątek? Drugie pytanie brzmi czy dyrektor moze sam ustalić czy jego szkoła strajkuje czy nie? Proszę o odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU