REKLAMA

Nie żyje mężczyzna wyłowiony z Wisły

REKLAMA

Niestety, nie udało się uratować mężczyzny, którego w poniedziałek wyłowiono z Wisły. Jak informuje płocka policja, pomimo reanimacji mężczyzna zmarł.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 13 lipca, po godzinie 11.

– Otrzymaliśmy informację z centrum powiadamiania ratunkowego o tonącym mężczyźnie w rzece Wiśle na wysokości płockiego mola – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji – Mężczyzna został wyciągnięty z rzeki przez policjantów oraz ratowników WOPR. Niestety, pomimo reanimacji, zmarł – wyjaśnia.

Na tę chwilę policja nie zna tożsamości mężczyzny. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Wszelkie okoliczności będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.Z Wisły wyłowiono człowieka [FILM, ZDJĘCIA]

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 5

 1. PORADY safety says:

  Jak się nie topić?
  1.NIE WCHODŹ DO WISŁY

 2. Molo says:

  Byłam na molo jak to się wydarzyło … pierwsza podpłynęła policja a dopiero po jakimś czasie WOPR… według mnie reanimacja nie trwała zbyt długo niestety …

  • Molo1 says:

   Nie wiem czemu tak piszesz… ja też byłam ale na bulwarach i dwie łodzie Policji i WOPR podejmowały wspólnie człowieka na statek WOPR… dopłynęły do niego równocześnie… i czy to ważne, która była pierwsza?
   a co reanimacji piszesz też w ten sposób, aby policjantów i ratowników przedstawić w złym świetle… przy brzegu strażacy odebrali tego Pana i przekazali lekarzowi i ratownikom medycznym

 3. Obserwator od lat... says:

  WOPR nie zdążył ? Szok. Pomimo setek tysięcy zł wydawanych na szkolenia z zakresu kto więcej wychyli gorzały, oraz sprzęt rekreacyjny dla chłopców w postaci skuterów, ribów, sprzętu nurkowego używanego raz na 3 lata dla rozrywki. Ile ludzi mogła uratować ta kasa? No ale jak widać po ostatnich wyborach, dobry PR robi swoje i zakryje nawet najgorsze szambo.

  • Leon says:

   Kto wychla więcej gorzały to może nie, ale szkolenie skuterowe w USA i skuter za tyle kasy, gdzie się nikt nie kąpie, a żeglarze bardziej dryfują to przeginka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU