REKLAMA

Wandale atakują w Płocku

REKLAMA

Dwa przypadki wandalizmu w Płocku w ostatniej dobie odnotowała Komenda Miejska Policji. Wandale uczynili straty o wartości kilku tysięcy złotych.

18 listopada płoccy policjanci otrzymali dwa zgłoszenia dotyczące przypadków wandalizmu, do których doszło w naszym mieście. Pierwsze dotyczyło uszkodzenia elewacji budynku przy Al. Jachowicza. Wartość strat oszacowano na ponad 4 tys. zł.

PowiązaneTematy

Drugi przypadek wandalizmu zgłoszony tego dnia dotyczył zniszczenia szyby w ogrodzeniu promenady spacerowej przy ul. Teatralnej. Wartość strat to ponad 2 tys. zł.

Na drogach

W ostatniej dobie Komenda Miejska Policji w Płocku odnotowała w sumie 6 kolizji, połowa zdarzeń miała miejsce w naszym mieście. Płoccy policjanci w poniedziałek zatrzymali 3 pijanych kierowców.Podróż pierwszego nietrzeźwego funkcjonariusze zakończyli w Płocku na al. Jana Pawła II, drugiego na ul. Morelowej. Trzeci pijany kierowca został zatrzymany w Maszewie.

Gdzie radar?

19 listopada policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 14-22 na trasie Płock – DK 62 – Płock.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Majster says:

    4 koła za elewację? To co oni 20m2 styropianu zerwali?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU