REKLAMA

Bawili się na Starówce. Znów uszkodzone samochody, wybite szyby…

REKLAMA

W nocy z soboty na niedzielę ponownie „odważni inaczej” wyżyli się na samochodach, które stały zaparkowane przy ul. Sienkiewicza w Płocku. Właściciele uszkodzonych aut proszą o pomoc.

Niektórzy za zabawę uznają zniszczenie cudzego mienia, a miarą ich odwagi i siły jest uderzenie stojącego auta, które im nie odda…

Tak stało się w nocy z 13 na 14 kwietnia, kiedy uszkodzono samochody zaparkowane przy ul. Sienkiewicza w Płocku. Ktoś powybijał szyby w autach i porysował powłokę lakierniczą pojazdów.– Prosimy o pomoc w znalezieniu sprawców – mówią poszkodowani mieszkańcy. – Sprawa została zgłoszona na policję, jeśli ktoś widział to zdarzenie, prosimy o przekazanie informacji – dodają właściciele zniszczonych samochodów.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 8

 1. Gość says:

  I co monitoring nie działał że winnych nie ujęto

 2. Kibic says:

  Dziwny zbieg okoliczności… termin został przesynięty na 15 maja, a 18 jest zaplanowany ostatnia kolejka ekstraklasy…. i Pan prezydent twierdzi iż stadion powstanie niezależnie od gry Wisły Płock w ekstraklasie, czyżby??

 3. Ik says:

  To na 100% ludzie przeznaczeni do eksmisji z Sienkiewicza 46 albo 48. Poza tym na skrzyżowaniu jest monitoring, w aptece pewnie tez – trzeba sprawdzić, najprawdopodobniej menelska młodzież balowała i wyskoczyła na druga stronę ulicy. Całe szczęście ze już za kilka miesięcy tych ludzi już tam nie będzie.

 4. Anonim says:

  Te cykory. Tylko mandaty jak zle zaparkujesz. W nocy jeszcze nie widzialem ich patrolu, chyba ze ktos dlugo dzwoni to moga wyjechac.

 5. Polska says:

  Jest monitoring w czym problem

 6. adda says:

  A gdzie straż miejska?? boją si wychodzić nocą na ulicę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU