REKLAMA

W Płocku urządzili sobie „zabawę” w… obrywanie samochodowych lusterek

REKLAMA

O wandalizmie, jakiego dopuszczono się w Płocku, poinformował nas czytelnik. Zarówno w jego aucie, jak i kilku innych, ktoś w nocy oberwał lusterka.

Do uszkodzenia kilku aut doszło w Płocku, przy ul. Kochanowskiego, prawdopodobnie z piątku na sobotę (9/10 października).

– Około godziny 16 składałem w tej sprawie zeznania i do tamtej pory zgłosiło się 9 osób. Podobno jest jeszcze więcej poszkodowanych – napisał do nas czytelnik, przesyłając zdjęcie uszkodzonego samochodu.Jeśli widzieliście to zdarzenie, dajcie nam znać lub przekażcie informacje płockiej policji.

Zdjęcie przesłane przez czytelnika

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 11

 1. Mieszkaniec says:

  Na Kochanowskiego bywały już wcześniej podobne wybryki. Policja mogłaby się tym zająć

 2. Janina says:

  Jakiś czas temu na kolegialnej była podoba sytuacja, policja umorzyła sprawę

 3. Bobo says:

  A mnie ukradli dwa kola od malucha,potlukli lusterka i policjant mi zasugerowal,zebym nie zglaszal tego bo bylem pijany i nie pamietalem tego,ze sam sprzedalem kola na wodke.A lusterka potluklem bo sie zataczalem przy odkrecaniu kol.

 4. Wp says:

  Pamiętam post o dewastowaniu budynku przy Jachowicza. Paniusie były zbulwersowane jak można piętnować zwykłą dziecięcą zabawę. Przecież wybita szyba nikomu krzywdy nie robi. Wandal to wandal, wybita szyba, urwane lusterka, co jeszcze? Za chwilę te małoletnie knypki bez wyobraźni z tlukami zamiast rodziców będą dokonywać rozbojów w biały dzień.

 5. Marzanna says:

  Już kiedyś była taka sytuacja na Jasminowej synuś policjanta też przyjechał sobie w nocy na ulice i obrywał lusterka .odpowiedziały za to i zupełnie inne osoby A jak doszło do wskazania osoby sprawa ucichla. Szkoda słów. Takich rzeczy nierobi dziecko z normalnej rodziny .

 6. Marzanna says:

  Już kiedyś była taka sytuacja na Jasminowej synuś policjanta też przyjechał sobie w nocy na ulice i odbywał lusterka .odpowiedziały zęby i zupełnie inne osoby A jak doszło do wskazania osoby sprawa ucichla. Szkoda słów. Tak8ch rzeczy nierobi dziecko z normalnej rodziny

 7. Paweł says:

  Jaja bym im poobrywał.

 8. Łolaboga says:

  Nie namierzą ich bo zgodnie z przepisami byli zamaskowani. Wyłapią jedynie zbrodniarzy bez namordników.

 9. Jola says:

  Lisowska polityczną policja zajęta jest naķładaniem mandatów za brak maseczki

  • gość says:

   w końcu pińcet plus i patologiczne „rzondania madek na bombelki” trzeba sfinsowować, nie wspominając o męczennicach smoleńskich i radio w Torunia

 10. Stasia says:

  Proponowałabym jeszcze mniej patroli w tej okolicy 😡

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU