Uniwersytet, molo, Cotex – trzecie wydanie dwutygodnika PetroNews

REKLAMA

Dzisiaj dostarczyliśmy do Was kolejny, trzeci już numer dwutygodnika PetroNews. Znajdziecie w nim informacje na tematy lokalne, trochę humoru i sporo zdjęć.

W trakcie dzisiejszej dystrybucji gazety najmilej zaskoczył nas widok ludzi, wychodzących z marketu, ZUS-u, Urzędu Skarbowego, szpitala czy galerii z naszą gazetą w ręku. To nie były pojedyncze osoby, ale całe tłumy. Rośnie nam serce z dumy, że chcecie czytać gazetę, że pytacie o nas, że czekacie na kolejny numer.

PowiązaneTematy

– No, wreszcie będzie co poczytać – przywitał nas na izbie przyjęć jeden z pacjentów. – O już jest kolejny numer, mogę wziąć od razu? – pytała klientka płockiego oddziału ZUS. Takie komentarze wywołują uśmiech na naszej twarzy i sprawiają, że chcemy tworzyć dla Was dalej, coraz lepsze materiały.

A co w tym odcinku? Zbiór najciekawszych tematów ostatnich dwóch tygodni, w tym wyznanie byłego prezydenta na temat mola czy dyskusja na temat powstania uniwersytetu w Płocku. Nie brakuje także informacji o dofinansowaniu budowy Cotexu, planowanej blokadzie dróg przez SLD czy nowej propozycji zastąpienia abonamentu RTV. Są oczywiście nasze stałe rubryki: EchoSonda, Topy, Płocczanie od kuchni czy Okiem Robaka.

Najnowsze wydanie naszego dwutygodnika znajdziecie w tych MIEJSCACH. Przygotowanie czwartego numeru już trwa – dotrze do Was 28 listopada. Do zobaczenia!