Bezpłatne ogłoszenia drobne w gazecie? Sprawdźcie jak prosto je zamieścić!

REKLAMA

Dotychczas ogłoszenia, które zamieszczaliście na PetroNews.pl, promowaliśmy również w na Facebooku. Teraz możecie dodać ogłoszenie, które pojawi się nie tylko na portalu, ale i w gazecie. I to za darmo!

Długo przymierzaliśmy się do zamieszczania ogłoszeń drobnych w gazecie. Publikujemy je na Facebooku, są na portalu PetroNews.pl, ale spora rzesza osób z różnych przyczyn jest „nieinternetowa”, a może po prostu woli „analogowe” podejście do czytania. Oczywiście wydruk kosztuje, więc ogłoszenia w gazecie powinny być płatne, ale… znaleźliśmy rozwiązanie!

PowiązaneTematy

Jak pokazuje nasze doświadczenie, płatne ogłoszenia to dużo pracy, a mało zysku. Postawiliśmy więc na bezpłatne ogłoszenia i stopniowe wprowadzanie kategorii oraz dodatkowy nakład.

Zaczynamy od Motoryzacji, Nieruchomości i Pracy. Mamy nadzieję, że te kategorie będą dla Was przydatne – co jakiś czas będziemy dodawać kolejne, o czym Was poinformujemy.

Już dzisiaj możecie więc dodać swoje ogłoszenie, korzystając z formularza poniżej. Jeśli będziecie szukać później formularza – wpiszcie po prostu w przeglądarkę plocek.pl. To banalnie proste!

Zastrzegamy jednak, że nie wszystkie ogłoszenia znajdą się w gazecie, gdyż, mówiąc wprost, nie jest ona z gumy. Niemniej, część wydania, którą oferujemy do Waszej dyspozycji, być może uda nam się z czasem powiększyć – wraz z dodatkowymi kategoriami.

Ta oferta jest dla osób prywatnych, natomiast firmy zachęcamy do reklamy w prasie – zapewniamy, że potrafimy przygotować atrakcyjną ofertę na każdą kieszeń. Wystarczy skontaktować się z nami, korzystając z FORMULARZA.