REKLAMA

PetroNews 6 lat później. Chcemy się pochwalić…

REKLAMA

Jedną z ważniejszych zasad w marketingu jest informowanie o osiągnięciach. W sumie – jeśli sami się nie pochwalimy, kto mógłby to zrobić za nas? A jest co zaprezentować!

Swoją działalność jako lokalny portal internetowy rozpoczęliśmy 6 lat temu. Bez doświadczenia na rynku, za to z ogromną pasją i wiedzą, jak nowoczesne media powinny funkcjonować. Startowaliśmy od zera, nasz wizerunek, zasięgi i FanPage na portalach społecznościowych budowaliśmy od podstaw. Kiedy zerkamy w przeszłość z dzisiejszej perspektywy, z sentymentem wspominamy radość z osiągnięcia pierwszego tysiąca osób zainteresowanych tym, co robimy…

Ostatnie 28 dni według statystyk Facebooka pokazuje, że docieramy w każdym miesiącu już do ponad miliona unikalnych odbiorców. Zazwyczaj ta liczba oscylowała pomiędzy 850-950 tys. osób na FB, teraz jednak – co dla nas było sporym zaskoczeniem – przekraczamy już milion osób. Tyle unikalnych, pojedynczych czytelników w ciągu 28 dni otrzymało chociaż jeden nasz post, z tylko tego jednego FanPage. Na nas to robi potężne wrażenie!

Nasze i wasze materiały prezentowały największe media ogólnopolskie, od TVN24, przez TVP, czy Polsat do mediów regionalnych. Na co dzień również nasze materiały znajdziecie w najstarszym płockim portalu Plocman, jak również np. w Wirtualnej Polsce. Szczególnie dużo uwagi poświęcamy współpracy z największym radiem na Północnym Mazowszu, które swoim zasięgiem pokrywa taki obszar, który i my kiedyś chcielibyśmy zagospodarować – chodzi oczywiście o radio KRDP FM. Wszystko przed nami! W ostatnim czasie, funkcjonując w mieście, w którym mieszka około 100 tys. osób, z czego około 60 tys. ma dostęp do internetu, na portalu PetroNews.pl witamy co miesiąc pół miliona czytelników. Blisko 70 tys. gości odwiedziło nas tylko dzisiaj…

Tak naprawdę – mniej w tym naszej zasługi, a więcej zasługi czytelników, którzy codziennie informują nas o tym, co zauważyli. Informujecie nas o sprawach ważnych dla Was, waszych społeczności i dla Płocka. Nie wszystko możemy, mówiąc kolokwialnie, „ogarnąć”, chociaż dokładamy starań (ogromnych, uwierzcie), by zająć się wszystkimi tematami, które do nas przesyłacie.

Niestety, jak w każdej innej branży, firma musi na siebie zarobić, stąd 80 proc. czasu poświęcamy na wszystko… poza dziennikarstwem (wykonujemy filmy reklamowe, strony www, projekty plakatów, billboardów, teksty sponsorowane, promowane, wspieramy inne portale w zakresie SEO i treści… i milion innych rzeczy).

To również kiedyś się zmieni ;) A jak się zmieni i będzie nas więcej, niż palców na dłoni wyjątkowo nieuważnego drwala… potencjał wzrostowy widzimy potężny! Mamy tyle spostrzeżeń, rad, tematów, wskazówek, że moglibyśmy obdzielić nimi wielu nowych dziennikarzy. Zachęcamy więc do wysyłania CV! Jeśli tylko wiesz wszystko o wszystkim i wszystkich. Jeśli jesteś odporny/a na codzienną krytykę otoczenia, że jednak wszystkiego nie wiesz i do niczego się nie nadajesz, a w dodatku nie lubisz spać, ani jeść – zapraszamy ;)

Dla naszych czytelników utworzyliśmy ostatnio nowe grupy, aby pomóc Wam w dużych i małych transakcjach najpopularniejszych kategorii: nieruchomości, motoryzacja oraz ogólną kupię-sprzedam. Jeśli uważacie, że brakuje jakiejś grupy (praca? wydarzenia? polityka?) – dajcie znać.

 

  

 

 

Dla naszych klientów ostatnio rozszerzyliśmy też sieć Digital Signage. Zainteresowanych zachęcamy do obejrzenia filmiku poniżej.

Rozszerzyliśmy również zasięgi naszych gazet – czego jeszcze może nie widać, ale niebawem pojawią się nowe stojaczki w najpopularniejszych lokalizacjach w mieście, w których dotąd nas jeszcze nie było. Naturalnym kolejnym ruchem będzie zwiększenie nakładu. Przygotowujemy się do tego i aktywnie szukamy nowych klientów.

Przed nami sierpień, a potem ciepła jesień, wybory parlamentarne, wydarzenia, które nas i Was zaskoczą. Dziękujemy Wam za wsparcie – często w „ogniu walki” podczas pracy, nie mamy możliwości wyrazić, jak bardzo nam pomagacie. Dziękujemy też naszym klientom. Bez Was nie byłoby nas – obiecujemy więc o ewentualnych podwyżkach poinformować Was tak delikatnie, jak tylko potrafimy ;)

Dziękujemy serdecznie za Wasze zainteresowanie!

Przy okazji…

Od dzisiaj rozpoczynamy kolejną charytatywną zbiórkę dla dzielnego malucha. Niebawem opiszemy szerzej naszą prośbę do Was w oddzielnym materiale, a tymczasem specjalny widget już zamieściliśmy w naszych miejscach reklamowych. Pamiętajcie – akcje charytatywne, te z potrzeby serca, u nas zawsze, ale to zawsze są bezpłatne. Nie wahajcie się więc, aby do nas napisać. Warto!Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. regionalista says:

    Niech się Wam wiedzie jak najlepiej. Jesteście Dobrem Płocka.

  2. Tomek says:

    Super, gratulacje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU