REKLAMA

Ukradł pieniądze, wpadł już godzinę później

REKLAMA

W środę płoccy policjanci otrzymali zgłoszenie, dotyczące kradzieży portfela ze znaczną ilością gotówki w środku. Dzięki szybkim działaniom funkcjonariuszy, udało się po godzinie ująć złodzieja i odzyskać skradzione pieniądze.

26-letni płocczanin na długo zapamięta wizytę w placówce pocztowej z 20 maja. Mężczyzna przez chwilę nieuwagi stracił ponad 2 tys. złotych, które zostały mu skradzione wraz z portfelem. Szybka interwencja policjantów doprowadziła do zatrzymania złodzieja i odzyskania skradzionej gotówki.

– Oficer dyżurny płockiej komendy wczoraj (20 maja) po godzinie 16 został poinformowany o kradzieży portfela w placówce pocztowej na osiedlu Miodowa. Natychmiast na miejsce skierowany został patrol, którego policjanci ustalili, że złodziej wykorzystał nieuwagę 26-latka i ukradł jego portfel – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji. – Oprócz pieniędzy w kwocie ponad 2 tys. złotych, w portfelu znajdowały się również karty płatnicze. Po ustaleniu okoliczności kradzieży i przekazanych informacjach przez zgłaszającego, policjanci zatrzymali 48-letniego płocczanina – dodaje oficer prasowa KMP w Płocku.Podejrzewany mężczyzna początkowo nie przyznawał się do kradzieży, jednak policjanci w mieszkaniu, w którym złożył on wizytę tuż po wyjściu z placówki pocztowej, odnaleźli skradziony portfel. Pieniądze oraz karty płatnicze zostały odzyskane przez policjantów, a 48-letni płocczanin usłyszał zarzut kradzieży.

Policjanci apelują do mieszkańców miasta oraz powiatu o zabezpieczanie swojego mienia i czujność. Należy pamiętać, że „okazja czyni złodzieja”.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU