REKLAMA

Wypadek śmiertelny i wjazd 19-latka na czerwonym

REKLAMA

Do dwóch wypadków, w tym jednego śmiertelnego, oraz 18 kolizji doszło w miniony weekend na drogach Płocka i powiatu płockiego. Nie zabrakło też nietrzeźwych kierowców.

O pierwszym, tragicznym wypadku, do którego doszło w piątek, 21 lutego o godz. 5.55 w miejscowości Srebrna już informowaliśmy.

– Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 32-letni kierujący samochodem volkswagen passat potrącił 59-letniego mężczyznę, który wszedł bezpośrednio przed nadjeżdżający pojazd – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji.

W wyniku poniesionych obrażeń, 59-letni mieszkaniec powiatu płockiego zmarł na miejscu zdarzenia. Kierujący samochodem był trzeźwy. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

Śmiertelny wypadek pod Płockiem. Mężczyzna wyszedł na ulicę wprost pod samochód

Do drugiego wypadku doszło w sobotę, 22 lutego około godz. 20 na skrzyżowaniu ul. Wyszogrodzkiej z al. Armii Krajowej.

– Policjanci, wykonujący czynności na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 19-letni kierujący samochodem marki Nissan nie dostosował się do sygnalizacji świetlnej i zderzył się z kierującym fiatem – informuje mł. asp. Marta Lewandowska.W wyniku zderzenia, pasażerka fiata została przewieziona do szpitala z obrażeniami ciała.

Utrudnienia na Wyszogrodzkiej. Zderzyły się dwa auta [ZDJĘCIA]

W weekend policjanci zatrzymali także dwóch nietrzeźwych kierujących, którzy z promilami we krwi jechali w Płocku ul. Łukasiewicza oraz al. Piłsudskiego.

Zgłoszono także kradzieże. 21 lutego w Płocku przy ul. Drętkiewicza skradziono z otwartego mieszkania pieniądze w kwocie ponad 1 tys. zł.

Dzień później natomiast, 22 lutego, włamano się do samochodu, z którego skradziono pieniądze w kwocie ponad 5 tys. zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. tx says:

    co za debil zostawia w aucie taka kase????????????

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU